Gwizdek24.pl » Inne » Pudzian vs Piliafas na KSW 20. Grek zapowiada, że nie przyjechał tylko po wypłatę, chce pokonać Pudziana! SONDA.KSW,Pudzian vs Piliafas,KSW 20, Pudzian vs Piliafas 15.09.2012, Pudzian vs Piliafas WALKA, WALKA Pudzian vs Piliafas,WALKA PUDZIANA PRZECIWNIK PUDZIANA

Pudzian vs Piliafas na KSW 20. Grek zapowiada, że nie przyjechał tylko po wypłatę, chce pokonać Pudziana! SONDA

Bardzo pewny siebie jest najbliższy przeciwnik Mariusza Pudzianowskiego, Christos "Wściekły Grek" Piliafas. Już 15 września Pudzian tę jego pewność będzie mógł zweryfikować w ringu. Gala KSW 20 została zaplanowana na 15 września w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie.

- Nie przyjechałem tu po czek, tylko po zwycięstwo. Wszyscy o tym wiedzą. Nie sądzę by po porażce ze mną jego kariera miała się zakończyć. Jestem dobry w stójce, mam mocny cios...Ale tak naprawdę nie to jest najważniejsze. Używając porównania - nie ważne jaki masz samochód, ale ile masz w baku benzyny. Mariusz ma duży samochód, ale nie ma benzyny - powiedział Grek w rozmowie z wp.pl.

Przeczytaj koniecznie: KSW 20. Mariusz Pudzianowski: Piliafas chce mi urwać głowę? Życzę powodzenia

- Mariusz jest prywatnie świetnym gościem. Czy jest wielkim zawodnikiem MMA? Oczywiście, że nie. A to jest MMA. Jego walka z Timem Sylvią pokazała jaka jest różnica pomiędzy amatorstwem, a zawodowstwem - dodał Piliafas.

 

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!