Gwizdek24.pl » Inne » Monika Pyrek, ŚLUB: Norbert Rokita i sportsmenka są już MĘŻEM i ŻONĄ.MONIKA PYREK ŚLUB, NORBERT ROKITA, NORBERT ROKITA KIM JEST, KIM JEST MĄŻ MONIKI PYREK, lekkoatletyka, monika pyrek, skok o tyczce, ślub moniki pyrek

Monika Pyrek, ŚLUB: Norbert Rokita i sportsmenka są już MĘŻEM i ŻONĄ

W sobotę w Szczecinie za mąż wyszła Monika Pyrek. Dzień wcześniej utytułowana tyczkarka symbolicznym benefisem oficjalnie zakończyła sportową karierę.

Wybrańcem tyczkarki został Norbert Rokita - menedżer i od dziesięciu lat partner życiowy Moniki. Ceremonia rozpoczęła się o 17 w Urzędzie Stanu Cywilnego mieszczącym się w Zamku Książąt Pomorskich. Para młoda przyjechała na miejsce białym mercedesem. Sportsmenka, która niedługo zadebiutuje w roli dziennikarski radiowej, zdecydowała, że po ślubie przyjmie nazwisko Pyrek-Rokita. Po ceremonii przewidziano wesele w szczecińskim klubie Patio, na które zaproszono wyłącznie rodziny i przyjaciół.

32-letnia Monika Pyrek to dwukrotna wicemistrzyni świata (2005 i 2009) oraz wicemistrzyni Europy (2006). Ma na koncie również inne sukcesy, takie jak zwycięstwo w... "Tańcu z Gwiazdami" w 2010 roku.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!