Gwizdek24.pl » Sporty motorowe » Żużel. Grand Prix Skandynawii. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV.transmisja, Grand Prix Skandynawii 2012, Grand Prix Skandynawii live, Grand Prix Skandynawii na żywo, Grand Prix Skandynawii transmisja,Grand Prix Szwecji 2012, Grand Prix Szwecji live, Grand Prix Szw

Żużel. Grand Prix Skandynawii. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Pora na wielkie żużlowe emocje. Przed nami Grand Prix Skandynawii. Początek o 19:00. Gwizdek24.pl jak zwykle przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi Canal+ Sport. Niestety transmisji na żywo nie można obejrzeć w internecie z legalnych źródeł.

- Może to wyglądać jak niespodzianka granicząca z żartem, ale uważam że Tomasz Gollob wygra Grand Prix Skandynawii. Tomkowi zawsze leżała geometria toru w Malilli - powiedział na łamach portalu sportowefakty.pl Władysław Komornicki.

Grand Prix Skandynawii live online

- Dodatkowo będzie próbował odrobić punkty. Potem pozostało mu tylko Vojens i Toruń. Zdaje on sobie z tego sprawę, a w ostatnich turniejach powinien odrobić straty i sięgnąć po jeden z medali - dodał Komornicki.

Grand Prix Skandynawii na żywo w internecie

- Jest do tego zmotywowany i nie sugerowałbym się tym, że nie poszło mu w lidze szwedzkiej. Rozmawiałem z nim i jest zadowolony po treningu - stwierdził ekspert.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!