Gwizdek24.pl » Euro 2012 » Grupa A » Polska - Słowacja. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV.transmisja,Polska - Słowacja 26.05.2012, Polska - Słowacja LIVE, Polska - Słowacja ONLINE, Polska - Słowacja NA ŻYWO, Polska - Słowacja W TV, Polska - Słowacja W INTERNECIE, Polska - Słowacja STREAMIN

Polska - Słowacja. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Ten sparing da odpowiedź na wiele pytań związanych z możliwościami i formą reprezentacji Polski przed Euro 2012. Początek meczu towarzyskiego ze Słowacją o 17:00. Gwizdek24.pl tradycyjnie przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi TVP 1 i TVP Sport. Transmisję na żywo  tego meczu można też obejrzeć w internecie, dzięki sport.tvp.pl

- Jeśli chodzi o zdrowie czy kontuzje, to w ogóle o tym nie myślę. Ze Słowacją zagram tak jak w każdym meczu, bo im bardziej boisz się urazu, tym szybciej możesz go złapać - powiedział Robert Lewandowski.

Polska - Słowacja live online
TRANSMISJA 1

Oto prawdopodobny skład Polski:  Wojciech Szczęsny – Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Damien Perquis, Sebastian Boenisch – Jakub Błaszczykowski, Eugen Polanski, Dariusz Dudka, Ludovic Obraniak, Maciej Rybus, Robert Lewandowski.

Polska - Słowacja na żywo w internecie

- Nie mówię, że mamy grać tak ostro, aby połamać nogi. Zależy mi bowiem, żeby wszyscy byli zdrowi. Na pewno wyjdziemy silniejszym składem niż przeciwko Łotwie -powiedział trener Smuda.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!