Gwizdek24.pl » Boks » ZIMNOCH vs BINKOWSKI, TRANSMISJA W Polsacie i online w iplaTV. Relacja live na gwizdek24.pl.O której walka Zimnoch vs Binkowski?

ZIMNOCH vs BINKOWSKI, TRANSMISJA W Polsacie i online w iplaTV. Relacja live na gwizdek24.pl

WOJAK BOXING NIGHT NA ŻYWO. Walka Zimnoch vs Binkowski od godziny 23.45 w Polsacie oraz przez live stram w iplaTV. Relacja tekstowa z pojedynku na gwizdek24.pl.

Walki gali Wojak Boxing Night - Underground Show:

Łukasz Rusiewicz vs. Michałem Cieślak, Robert Świerzbiński vs. Ismail Tebojew, Kamil Szeremeta vs. Daniel Urbański, Rafał Jackiewicz vs. Michał Żeromiński, Krzysztof Głowacki vs. Richard Hall i Krzysztof Zimnoch vs. Artur Binkowski.

Gala w Wieliczce. Pięściarze zważeni, Binkowski wycofuje się z oskarżeń


Największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście walka Zimnocha z Binkowskim. Starcie bokserów poprzedziła pyskówka medialna obu pięściarzy.

Binkowski zarzucał Zimnochowi współpracę z policją i nazywał rywala konfidentem. Tuż przed samą walką bokser mieszkający na co dzień w Kanadzie zaczął wycofywać się ze swoich oskarżeń.

Początek Wojak Boxing Night o 19.30 w Polsat Sport. O 23.45 walka Zimnocha z Binkowskim zostanie przełączona na otwarty kanał Polsatu.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!