Gwizdek24.pl » Boks » Szpilka vs Mollo TRANSMISJA NA ŻYWO w internecie. Dokładna GODZINA walki SZPILKA VS MOLLO ONLINE.boks,Szpilka vs Mollo, TRANSMISJA NA ŻYWO w internecie,Szpilka vs Mollo godzina,Szpilka vs Mollo dokładna godzina,Szpilka vs Mollo kiedy, Szpilka vs Mollo o której,Szpilka vs Mollo walka, walka Szpilk

Szpilka vs Mollo TRANSMISJA NA ŻYWO w internecie. Dokładna GODZINA walki SZPILKA VS MOLLO ONLINE

Jak to bywa w przypadku walk naszych bokserów w USA, dla kibiców w Polsce szykuje się, albo długa noc, albo wczesny poranek. Tak jak za czasów słynnych walk Andrzeja Gołoty, tak i w przypadku walki Artura Szpilki, pojedynek odbędzie się w środku nocy, a praktycznie już nad ranem. Wedle ostatnich doniesień "Szpila" wyjdzie na ring po 5:00. Czyli w sobotę 2. lutego nad ranem polskiego czasu. Transmisję na żywo, przeprowadzi Polsat i Polsat Sport. Natomiast w internecie, transmisja z tej walki będzie dostępna za pośrednictwem ESPN Playera i Ipla.tv.

>>> Wszystko o walce Szpila vs Mollo na Gwizdek24.pl

Na ESPN Playerze, walka dostępna na żywo będzie od 22.00 czasu chicagowskiego, czyli od 5.00 rano czasu polskiego.

Walka z Mollo ma być kolejnym pojedynkiem dla Szpilki po drodze do lepszych miejsc w rankingach wagi ciężkiej. "Szpila" jest od kilku dni w Chicago, gdzie trenuje przy wsparciu miejscowej Polonii.

Oto plakat reklamujące tę walkę w USA:Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!