Gwizdek24.pl » Boks » Mariusz Wach vs Jason Gavern NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV.WALKA WACHA W TV, WALKA WACHA ONLINE, WALKA WACHA - GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ. WALKA WACHA Z AMERYKANINEM

Mariusz Wach vs Jason Gavern NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Mariusz Wach zmierzy się dziś z Amerykaninem Jasonem Gavernem, a nie jak pierwotnie planowano z Oliverem McCallem. Do pojedynku dojdzie w USA podczas gali w Unsacville, która odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu. Początek gali o godzinie 00:30. WACH vs GAVERN - transmisja NA ŻYWO w Polsat Sport. Legalna transmisja ONLINE nie będzie dostępna.

>>WALKA MARIUSZA WACHA NA ŻYWO W TELEWIZJI<<

Wach miał walczyć dziś z Oliverem McCallem (46 l., 56-11). Były mistrz świata nie przeszedł badań lekarskich. Okazało się, że ma kłopoty z... głową. Zastąpi go Jason Gavern (34 l., 21-8).

- Nie była to miła niespodzianka, ale jestem bardzo dobrze przygotowany fizycznie i psychicznie, więc nie przejmuję się tą zmianą. Wiem, że wygram - mówi nam Wach.

GDZIE OBEJRZEĆ WALKĘ WACHA

Walka Mariusza Wacha odbędzie się w ramach gali, która zaczyna się o godzinie 00:30 polskiego czasu w nocy z soboty na niedzielę. Transmisję NA ŻYWO przeprowadzi teelwizja Polsat Sport.

WACH GAVERN W INTERNECIE

Walki Wacha z Amerykaninem nie da się niestety obejrzeć w internecie z legalnych źródeł. Zapraszamy za to do śledzenia naszej RELACJI NA ŻYWO - dziś w nocy na portalu gwizdek24.pl.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!