Gwizdek24.pl » Boks » Kliczko vs Wach. Transmisja NA ŻYWO i ZA DARMO w telewizji RTL.rtl,Kliczko vs Wach za darmo, Kliczko vs Wach data, Kliczko vs Wach transmisja, Mariusz Wach, WACH VS KLICZKO 10.11.2012, Wach vs Kliczko kiedy walka, Wach vs Kliczko transmisja, Władymir Kliczko, bok

Kliczko vs Wach. Transmisja NA ŻYWO i ZA DARMO w telewizji RTL

Niemiecka telewizja RTL pokaże transmisję walki Wach - Kliczko bez dodatkowych opłat, wymaganych w przypadku transmisji w systemie pay-per-view.

WACH VS KLICZKO TRANSMISJA NA ŻYWO I ZA DARMO W INTERNECIE


Tak przynajmniej wszystko wygląda w teorii... Bo gdy przejdziemy do praktyki, pojawia się już sporo znaków zapytania. Chodzi o kwestie terytorialne. Sygnał niemieckiej telewizji w Polsce udostępniają już polscy nadawcy.

Prawo Unii Europejskiej stanowi, że sygnał nadawany w jednym z krajów członkowskich nie może być blokowany w innych.

Tak samo było w przypadku walki Tomasza Adamka z Witalijem Kliczką. Jednak praktyka wszystko zweryfikowała, bo niektórzy operatorzy zakodowali dostęp do RTL-u na czas gali.

Następnie obie strony zrzucały na siebie winę. RTL twierdził, że nie blokował, bo nie miał do tego prawa, a Polacy twierdzili, że to od Niemców dostali zablokowany sygnał. Ktoś tu kłamał, i ktoś publicznie łamał prawo. Kto? Tego nie wiadomo, wiadomo za to, że oczywiście na koniec oszukany został klient, czyli przeciętny kibic.

Oby tym razem było inaczej! Tak w sprawach transmisji, jak i wyniku sportowego!

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!