Gwizdek24.pl » Boks » Kamila Wybrańczyk, dziewczyna Szpili: Ciężko znosimy celibat przed walką - WYWIAD.DZIEWCZYNA SZPILKI, KAMILA WYBRAŃCZYK, NARZECZONA SZPILI, NARZECZONA SZPILKI, boks, dziewczyna szpili,ARTUR SZPILKA, WALKA SZPILKI, WALKA SZPILI, SZPILKA VS BASILE 02.06.2012

Kamila Wybrańczyk, dziewczyna Szpili: Ciężko znosimy celibat przed walką - WYWIAD

Artur Szpilka bardzo często podkreśla jak ważna dla niego jest jego dziewczyna Kamila. W ostatnich tygodniach walki Kamila, jak zwykle wspiera Artura. Nie jest to dla nich łatwy okres. Życie domowe zmienia się, a najtrudniej wytrzymać w celibacie.

- Te ostatnie tygodnie przed walką są trudne u nas w domu, bo Artur chodzi taki nabuzowany, ma w sobie bardzo dużo energii, to chyba takie wrodzone ADHD wszędzie go pełno. Do tego oczywiście dieta i niestety celibat - powiedziała nam Kamila.

Przeczytaj koniecznie: Wojciech Szczęsny o swojej kontuzji pleców: Spokojnie! Już nie biorę zastrzyków WYWIAD

Najbliższy przeciwnik Szpilki, Gonzalo Basile to wielki, cały w tatuażach chłop. - Wygląd nie świadczy o człowieku, zazwyczaj ludzie, którzy wyglądają z zewnątrz groźnie mają dobre serducha. Wiadomo ring to jest ring. Na kilka tygodni przed walką się nie boję, ale jak jest już gala zaczyna się walka to te emocje wiadomo rosną - dodała Kamila

- U Artura bardzo fajnie pobudki wyglądają, budzi się rano wstaje patrzy na mnie i mówi: kochanie będę mistrzem świata zobaczysz - stwierdziła dziewczyna Szpilki.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!