Gwizdek24.pl » Boks » GOŁOTA vs. SALETA - tylko u nas! Gołota powalczy z Saletą! .ANDRZEJ GOŁOTY, GOŁOTA SALETA, MMA, Przemysław Saleta, Riddick Bowe, WALKA GOŁOTY, walka salety,gołota saleta,gołota vs saleta,saleta vs gołota

GOŁOTA vs. SALETA - tylko u nas! Gołota powalczy z Saletą!

Nie będzie szeroko zapowiadanego starcia Andrzej Gołota (44 l.) - Riddick Bowe (45 l.) w formule MMA. Wszystko wskazuje na to, że zamiast tego zaplanowanego na 3 listopada pojedynku dojdzie do sensacyjnej walki bokserskiej Gołota kontra... Przemysław Saleta (44 l.)!

- Rzeczywiście, jest taki pomysł. Wszystko powinno się rozstrzygnąć w tym tygodniu - mówi "Super Expressowi" Saleta, który zamierza podejść do tego wyzwania bardzo poważnie. - Potrzebuję na przygotowania około ośmiu tygodni, bo sprawę traktuję serio.

Pomysł walki Gołota - Saleta nie jest nowy. Już kilkanaście lat temu były do niej pierwsze przymiarki. Wtedy Andrew zapowiadał, że spuści lanie rywalowi, walcząc choćby w skarpetkach.

Wygląda na to, że tym razem idea doczeka się realizacji, bo w organizację zaangażował się sam szef Polsatu Zygmunt Solorz (56 l.).

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!