Gwizdek24.pl » Boks » Gołota vs Saleta 23.02.2013. POLSAT BOXING NIGHT. Przemysław Saleta: Brak jednej nerki nie jest żadnym problemem - WIDEO+SONDA.boks,Gołota vs Saleta 23.02.2013, Przemysław Saleta,andrzej gołota,Gołota vs Saleta data, Gołota vs Saleta kiedy,Gołota vs Saleta godzina,Gołota vs Saleta transmisja,Gołota vs Saleta walka,walka Gołot

Gołota vs Saleta 23.02.2013. POLSAT BOXING NIGHT. Przemysław Saleta: Brak jednej nerki nie jest żadnym problemem - WIDEO+SONDA

Kilka lat temu cała Polska żyła historią Przemysława Salety, który oddał nerkę chorej córce. Wielu kibiców zastanawia się jak to jest możliwe, że z jedną nerką ktoś uprawia wyczynowo sport. Sam Saleta uspokaja i przywołuje przykłady innych sportowców. Już dzisiaj 23 lutego w pożegnalnej walce zmierzy się z Andrzejem Gołotą.

>>> Wszystko o walce Gołota vs Saleta na Gwizdek24.pl

- Brak jednej nerki nie jest żadnym problemem. Sportowcy dają rade uprawiając swoje dyscypliny z jedną nerką. Najlepszym przykładem jest koszykarz NBA, Alonzo Mourning, który zdobył nawet mistrzostwo NBA. Podobne problemy miał Jacek Wszoła - powiedział Saleta w rozmowie z ringpolska.pl.

- Ja osobiście nie czuje do Andrzeja żadnej niechęci. Ja zawsze mówię, że za mało się znamy by się lubić, bądź nie. Prawda jest taka, że mieliśmy kiedyś okazję sparować i widzieliśmy się częściej w latach 90-tych. Nie mamy wspólnych znajomych, nie dzwonimy do siebie, nie przyjaźnimy się. Ale też nie mamy powodów by się nie lubić. To media często kreowały nas w opozycji do siebie - dodał Saleta.Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!