NAJNOWSZE WYDARZENIA:

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI SPORTOWE:

Sporty zimowe

Nie tak Polacy wyobrażali sobie inaugurację sezonu w skokach narciarskich. W drużynowym konkursie w niemieckim Klingenthal biało-czerwoni zajęli dopiero 9. miejsce, choć awans do drugiej serii przegrali o włos i byli gorsi od...

Liga hiszpańska

Jeżeli ktoś pomyślał, że 12. kolejka Primera Division będzie kolejką niespodzianek, to mamy nadzieję, że nie postawił na to swoich życiowych oszczędności. Real Madryt i FC Barcelona zabawiły się z rywalami, a Grzegorz Krychowiak mógł tylko...

Bundesliga

Niespodzianki nie było, bo i być nie mogło - Bayern rozbił na swoim stadionie Hoffenheim 4:0. Jedną z bramek zdobył kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski. To już szóste trafienie "Lewego" w debiutanckim sezonie w barwach FCB,...

Ekstraklasa

Po porażce z Koroną Kielce (2:3) i remisie ze Śląskiem Wrocław (1:1) podopieczni Franciszka Smudy w meczu z Górnikiem Łęczna mieli tylko jeden cel - wygrać i wrócić na właściwe tory. Ta sztuka im się udała i w nagrodę wskoczyli do...

Premier League

Kryzys na Emirates Stadium trwa. Podopieczni Arsene Wengera nie potrafili przez sześć kwadransów pokonać fenomenalnego Davida De Gei - choć próbowali nawet z najbliższej odległości - i polegli w starciu z Manchesterem United 1:2. Na...

Premier League

Sensacja na Emirates Stadium! Bez wątpienia. Arsenal Londyn przegrał wygrany mecz z Manchesterem United i oddalił się od czołowej czwórki angielskiej Premier League. "Czerwone Diabły" przez ponad 80 minut nie były wstanie oddać celnego...

Sporty zimowe

Ziścił się najczarniejszy scenariusz! Kamil Stoch, z powodu kontuzji stopy, nie wystartował w dzisiejszym konkursie drużynowym skoków w niemieckim Klingenthal. Zastąpił go, nieudanie Jan Ziobro. Nie wiadomo, czy mistrz olimpijski z Soczi...

Sporty zimowe

Zastanawiałeś się kiedyś jak przed zawodami przygotowywane są narty, na których potem medale i miejsca na podium zdobywa Kamil Stoch i reszta polskich skoczków? Kacper Skrobot, serwismen polskiej reprezentacji skoczków narciarskich,...

Sporty zimowe

Bez Kamila Stocha wystąpili w sobotnim konkursie drużynowym polscy skoczkowie. Nasz as narzekał na uraz kostki choć jak się okazuje, kontuzja może być bardziej poważna niż zakładano. Polaka może zabraknąć również w jutrzejszych ...

Premier League

Oto Carla Howe, która znana jest z tego że ma bliźniaczkę i obie są króliczkami Playboya. Mario Balotelli, napastnik Liverpoolu, nie jest pierwszym usidlonym przez nią piłkarzem - w przeszłości spotykała się z reprezentantem Francji...

Sporty zimowe

Fatalnie rozpoczyna się dla Polaków nowy sezon skoków narciarskich. Sobotni konkurs drużynowy, w którym Polacy wystąpili bez Kamila Stocha, zakończyliśmy na 9. miejscu. Bezkonkurencyjni w niemieckim Klingenthal okazali się gospodarze.

Liga hiszpańska

Po emocjach związanych z meczami reprezentacji, do gry wracają najlepsze kluby świata. "Dumę Katalonii" czeka w weekend nie łatwe zadanie. Barcelona zagra na swoim boisku, a jej przeciwnikiem będzie Sevilla. Gdzie obejrzeć mecz, w którym...

Sporty zimowe

Wielka rywalka Justyny Kowalczyk - Martij Bjoergen, triumfowała w biegu na 10 kilometrów techniką dowolną w Beitostoelen. Zawody, które nie są zaliczane do Pucharu Świata, rozpoczynają sezon biegów narciarskich w Norwegii i są...

Piłka Nożna

W Sosnowcu Belgijki urządziły sobie iście ekspresową kanonadę! Rywalki biało-czerwonych, mimo że po pierwszej połowie przegrywały, w drugiej odsłonie pokazały co to znaczy prawdziwy comeback. W kwadrans wyprowadziły cztery błyskawiczne...

Boks

Dziś w nocy na gali w Makao Manny Pacquiao (36 l., 56-5-2, 38 k.o.) zmierzy się z Chrisem Algierim (30 l., 20-0, 8 k.o.) w pierwszej obronie odzyskanego w kwietniu tytułu mistrza świata federacji WBO w kategorii półśredniej. Podczas...

Sporty motorowe

To będzie zakończenie jakiego nie wymyśliłby Alfred Hitchcock! Do ostatniego w sezonie wyścigu Formuły 1 jako pierwszy ruszy Nico Rosberg z Mercedesa, a obok niego ustawi się jego partner z zespołu, Lewis Hamilton. Między nimi dwoma...

Sporty zimowe

Przed nami pierwszy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Na początek najlepsi zmierzą się w konkursie drużynowym na skoczni w niemieckim Klingenthal. Gdzie obejrzeć transmisję telewizyjną z tego wydarzenia?

Koszykówka

Kolejna wygrana Washington Wizards i Marcina Gortata - tym razem ekipa ze stolicy ograła Cleveland Cavaliers 91:78. Uwielbiany w USA LeBron James nie tak wyobrażał sobie wyprawę do Dystryktu Kolumbia.

Inne

Międzynarodowa Federacja Lekkiej Atletyki wybrała najlepszych zawodników 2014 roku. Wśród panów triumfował francuski tyczkarz Renaud Lavillenie, a wśród pań - Valerie Adams, kulomiotka z Nowej Zelandii.

Liga hiszpańska

Zrobiłem krok do przodu, przeszedłem do lepszego klubu, a w głowie miałem tylko jedną myśl - regularnie grać. Jestem skupiony tylko na piłce, na miasto poszedłem do tej pory tylko ze trzy razy. Moja dziewczyna Celia nawet trochę marudzi z...

Piłka nożna - wyniki

Wyniki

Tabele

Ekstraklasa>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 1 GKS Bełchatów
03.11.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 4 Piast Gliwice
02.11.2014 18:00 Legia Warszawa 2 : 1 Ruch Chorzów
02.11.2014 15:30 Śląsk Wrocław 1 : 1 Lech Poznań
02.11.2014 15:30 Cracovia 1 : 0 Zawisza Bydgoszcz
02.11.2014 13:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Pogoń Szczecin
31.10.2014 20:30 Korona Kielce 3 : 2 Wisła Kraków
31.10.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 1 Korona Kielce
26.10.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Legia Warszawa
26.10.2014 15:30 Lech Poznań 1 : 0 Górnik Łęczna
25.10.2014 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Cracovia
25.10.2014 15:30 Piast Gliwice 0 : 2 Jagiellonia Białystok
25.10.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 4 Śląsk Wrocław
24.10.2014 20:30 Wisła Kraków 3 : 2 Podbeskidzie
24.10.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 GKS Bełchatów
19.10.2014 18:00 Górnik Zabrze 0 : 5 Wisła Kraków
19.10.2014 15:30 Korona Kielce 2 : 2 Lech Poznań
18.10.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 5 : 0 Pogoń Szczecin
18.10.2014 15:30 Śląsk Wrocław 3 : 0 Piast Gliwice
18.10.2014 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Górnik Łęczna
17.10.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 0 Lechia Gdańsk
17.10.2014 18:00 Cracovia 1 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 18:00 Lech Poznań 5 : 0 GKS Bełchatów
05.10.2014 15:30 Piast Gliwice 3 : 1 Legia Warszawa
05.10.2014 15:30 Pogoń Szczecin 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
04.10.2014 20:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Zabrze
04.10.2014 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 0 Cracovia
04.10.2014 15:30 Górnik Łęczna 1 : 0 Korona Kielce
03.10.2014 20:30 Wisła Kraków 0 : 2 Jagiellonia Białystok
03.10.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 2 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 4 : 2 Podbeskidzie
28.09.2014 18:00 Cracovia 1 : 0 Wisła Kraków
28.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 2 : 2 Lechia Gdańsk
27.09.2014 20:30 Legia Warszawa 2 : 2 Lech Poznań
27.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Pogoń Szczecin
27.09.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Ruch Chorzów
26.09.2014 20:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Górnik Łęczna
26.09.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 0 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 18:00 Górnik Łęczna 0 : 0 Jagiellonia Białystok
21.09.2014 18:00 Wisła Kraków 0 : 3 Legia Warszawa
21.09.2014 15:30 Ruch Chorzów 0 : 1 GKS Bełchatów
20.09.2014 20:30 Lech Poznań 6 : 2 Zawisza Bydgoszcz
20.09.2014 18:00 Podbeskidzie 0 : 3 Górnik Zabrze
20.09.2014 15:30 Piast Gliwice 4 : 2 Cracovia
19.09.2014 20:30 Lechia Gdańsk 0 : 1 Pogoń Szczecin
19.09.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 1 Podbeskidzie
14.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 1 Lechia Gdańsk
14.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 1 : 2 Piast Gliwice
13.09.2014 20:30 Legia Warszawa 4 : 3 Śląsk Wrocław
13.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Lech Poznań
13.09.2014 15:30 Cracovia 2 : 1 Górnik Łęczna
12.09.2014 20:30 Pogoń Szczecin 1 : 1 Ruch Chorzów
12.09.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 4 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 18:00 Lech Poznań 1 : 1 Cracovia
31.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 3 Ruch Chorzów
31.08.2014 15:30 Podbeskidzie 2 : 1 Legia Warszawa
30.08.2014 20:30 Korona Kielce 0 : 3 Jagiellonia Białystok
30.08.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Górnik Zabrze
30.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 4 : 2 Pogoń Szczecin
29.08.2014 20:30 Wisła Kraków 1 : 0 GKS Bełchatów
29.08.2014 18:00 Piast Gliwice 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 0 : 0 Piast Gliwice
24.08.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 0 Lech Poznań
24.08.2014 15:30 Legia Warszawa 2 : 0 Korona Kielce
23.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 1 : 3 Śląsk Wrocław
23.08.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Górnik Łęczna
23.08.2014 15:30 Cracovia 1 : 3 Podbeskidzie
22.08.2014 20:00 Pogoń Szczecin 0 : 3 Wisła Kraków
22.08.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 2 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 GKS Bełchatów
17.08.2014 18:00 Wisła Kraków 3 : 1 Lechia Gdańsk
17.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Cracovia
16.08.2014 20:30 Lech Poznań 1 : 1 Pogoń Szczecin
16.08.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 1 Ruch Chorzów
16.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 5 : 2 Zawisza Bydgoszcz
15.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 3 Legia Warszawa
15.08.2014 18:00 Korona Kielce 0 : 3 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.08.2014 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Piast Gliwice
10.08.2014 18:00 Wisła Kraków 2 : 2 Ruch Chorzów
10.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Lech Poznań
10.08.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Podbeskidzie
09.08.2014 20:30 Legia Warszawa 5 : 0 Górnik Łęczna
09.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Śląsk Wrocław
08.08.2014 20:30 Górnik Zabrze 3 : 0 Jagiellonia Białystok
08.08.2014 18:00 Cracovia 2 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.08.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 GKS Bełchatów
03.08.2014 18:00 Lech Poznań 2 : 3 Wisła Kraków
03.08.2014 15:30 Podbeskidzie 3 : 0 Ruch Chorzów
03.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
02.08.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 1 Górnik Zabrze
02.08.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 2 Pogoń Szczecin
01.08.2014 20:30 Piast Gliwice 1 : 3 Lechia Gdańsk
01.08.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.07.2014 18:00 Wisła Kraków 1 : 1 Piast Gliwice
27.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Lech Poznań
27.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 3 Jagiellonia Białystok
27.07.2014 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Łęczna
26.07.2014 20:30 Cracovia 1 : 3 Legia Warszawa
26.07.2014 18:00 Pogoń Szczecin 4 : 1 Śląsk Wrocław
25.07.2014 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Podbeskidzie
25.07.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Cracovia
20.07.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Ruch Chorzów
20.07.2014 15:30 Lech Poznań 4 : 0 Piast Gliwice
20.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Korona Kielce
19.07.2014 20:30 Legia Warszawa 0 : 1 GKS Bełchatów
19.07.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Lechia Gdańsk
18.07.2014 20:30 Górnik Łęczna 1 : 1 Wisła Kraków
18.07.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 3 Pogoń Szczecin
drużyna mecze bramki punkty
1. Legia Warszawa 14 30-15 29
2. Śląsk Wrocław 14 26-17 27
3. Jagiellonia Białystok 14 25-16 26
4. GKS Bełchatów 14 13-11 25
5. Wisła Kraków 14 28-20 24
6. Lech Poznań 14 28-15 22
7. Górnik Zabrze 14 21-16 22
8. Pogoń Szczecin 14 20-22 20
9. Piast Gliwice 14 18-21 18
10. Lechia Gdańsk 14 19-21 17
11. Podbeskidzie 14 23-26 17
12. Cracovia 14 14-20 17
13. Górnik Łęczna 14 17-21 16
14. Korona Kielce 14 12-23 14
15. Ruch Chorzów 14 11-21 8
16. Zawisza Bydgoszcz 14 15-35 7

Wyniki

Tabele

<Bundesliga>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.11.2014 17:30 SC Paderborn 3 : 1 Hertha Berlin
02.11.2014 17:30 1.FC Koeln 0 : 1 SC Freiburg
02.11.2014 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 1 1899 Hoffenheim
01.11.2014 18:30 Bayern Monachium 2 : 1 Borussia Dortmund
01.11.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 0 Bayer Leverkusen
01.11.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 4 VfL Wolfsburg
01.11.2014 15:30 FSV Mainz 1 : 2 Werder Brema
01.11.2014 15:30 Hannover 96 1 : 0 Eintracht Frankfurt
31.10.2014 20:30 Schalke 04 1 : 0 FC Augsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 17:30 Borussia M'gladbach 0 : 0 Bayern Monachium
26.10.2014 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 FSV Mainz
25.10.2014 18:30 Bayer Leverkusen 1 : 0 Schalke 04
25.10.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 4 : 5 VfB Stuttgart
25.10.2014 15:30 Hertha Berlin 3 : 0 Hamburger SV
25.10.2014 15:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Hannover 96
25.10.2014 15:30 FC Augsburg - : - SC Freiburg
25.10.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 0 SC Paderborn
24.10.2014 20:30 Werder Brema 0 : 1 1.FC Koeln
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.10.2014 17:30 SC Paderborn 3 : 1 Eintracht Frankfurt
19.10.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 1 Hoffenheim
18.10.2014 18:30 Schalke 04 2 : 0 Hertha Berlin
18.10.2014 15:30 1.FC Koeln 2 : 1 Borussia Dortmund
18.10.2014 15:30 VfB Stuttgart 3 : 3 Bayer Leverkusen
18.10.2014 15:30 SC Freiburg 1 : 2 VfL Wolfsburg
18.10.2014 15:30 FSV Mainz 2 : 1 FC Augsburg
18.10.2014 15:30 Bayern Monachium 6 : 0 Werder Brema
18.10.2014 15:30 Hannover 96 0 : 3 Borussia M'gladbach
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 17:00 Borussia M'gladbach 1 : 1 FSV Mainz
05.10.2014 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 0 FC Augsburg
04.10.2014 18:30 Eintracht Frankfurt 3 : 2 1.FC Koeln
04.10.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 1 Schalke 04
04.10.2014 15:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Hamburger SV
04.10.2014 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 Hannover 96
04.10.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 SC Freiburg
04.10.2014 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 2 SC Paderborn
03.10.2014 20:30 Hertha Berlin 3 : 2 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2014 17:30 Hamburger SV 1 : 2 Eintracht Frankfurt
28.09.2014 15:30 FC Augsburg 1 : 0 Hertha Berlin
27.09.2014 18:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Werder Brema
27.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 1 Borussia Dortmund
27.09.2014 15:30 SC Freiburg 0 : 0 Bayer Leverkusen
27.09.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 2 Bayern Monachium
27.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 1 : 0 Hannover 96
27.09.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 2 Borussia M'gladbach
26.09.2014 20:30 FSV Mainz 0 : 0 1899 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.09.2014 20:00 Borussia Dortmund 2 : 2 VfB Stuttgart
24.09.2014 20:00 Borussia M'gladbach 1 : 0 Hamburger SV
24.09.2014 20:00 Hertha Berlin 1 : 0 VfL Wolfsburg
24.09.2014 20:00 Bayer Leverkusen 1 : 0 FC Augsburg
24.09.2014 20:00 Hannover 96 1 : 0 1.FC Koeln
23.09.2014 20:00 Werder Brema 0 : 3 Schalke 04
23.09.2014 20:00 1899 Hoffenheim 3 : 3 SC Freiburg
23.09.2014 20:00 Eintracht Frankfurt 2 : 2 FSV Mainz
23.09.2014 20:00 Bayern Monachium 4 : 0 SC Paderborn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:30 1.FC Koeln 0 : 0 Borussia M'gladbach
21.09.2014 15:30 VfL Wolfsburg 4 : 1 Bayer Leverkusen
20.09.2014 18:30 FSV Mainz 2 : 0 Borussia Dortmund
20.09.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Bayern Monachium
20.09.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 0 Hannover 96
20.09.2014 15:30 FC Augsburg 4 : 2 Werder Brema
20.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 2 Eintracht Frankfurt
20.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1899 Hoffenheim
19.09.2014 20:30 SC Freiburg 2 : 2 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.09.2014 17:30 Hannover 96 2 : 0 Hamburger SV
14.09.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 1 FC Augsburg
13.09.2014 18:30 Borussia M'gladbach 4 : 1 Schalke 04
13.09.2014 15:30 Bayern Monachium 2 : 0 VfB Stuttgart
13.09.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 1 VfL Wolfsburg
13.09.2014 15:30 Borussia Dortmund 3 : 1 SC Freiburg
13.09.2014 15:30 Hertha Berlin 1 : 3 FSV Mainz
13.09.2014 15:30 SC Paderborn 0 : 0 1.FC Koeln
12.09.2014 20:30 Bayer Leverkusen 3 : 3 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:30 SC Freiburg 0 : 0 Borussia M'gladbach
31.08.2014 15:30 FSV Mainz 0 : 0 Hannover 96
30.08.2014 18:30 Schalke 04 1 : 1 Bayern Monachium
30.08.2014 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 2 Hertha Berlin
30.08.2014 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 2 Eintracht Frankfurt
30.08.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 1899 Hoffenheim
30.08.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1.FC Koeln
30.08.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 3 SC Paderborn
29.08.2014 20:30 FC Augsburg 2 : 3 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.08.2014 17:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 VfB Stuttgart
24.08.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 2 FSV Mainz
23.08.2014 18:30 Borussia Dortmund 0 : 2 Bayer Leverkusen
23.08.2014 15:30 Hannover 96 2 : 1 Schalke 04
23.08.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 0 Hamburger SV
23.08.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 0 FC Augsburg
23.08.2014 15:30 Hertha Berlin 2 : 2 Werder Brema
23.08.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 SC Freiburg
22.08.2014 20:30 Bayern Monachium 2 : 1 VfL Wolfsburg
drużyna mecze bramki punkty
1. Bayern Monachium 10 23-3 24
2. VfL Wolfsburg 10 20-9 20
3. Borussia M'gladbach 10 15-5 20
4. 1899 Hoffenheim 10 14-10 17
5. Bayer Leverkusen 10 17-15 16
6. Hannover 96 10 7-11 16
7. SC Paderborn 10 16-13 15
8. Schalke 04 10 14-13 14
9. FSV Mainz 10 13-12 14
10. FC Augsburg 10 11-12 12
11. 1.FC Koeln 10 7-8 12
12. Eintracht Frankfurt 10 17-19 12
13. Hertha Berlin 10 15-19 11
14. Hamburger SV 10 4-12 9
15. VfB Stuttgart 10 14-23 9
16. SC Freiburg 10 9-14 8
17. Borussia Dortmund 10 11-17 7
18. Werder Brema 10 12-24 7

Wyniki

Tabele

<Premier League>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 21:00 Crystal Palace 1 : 3 Sunderland
02.11.2014 17:00 Aston Villa 1 : 2 Tottenham
02.11.2014 14:30 Manchester City 1 : 0 Manchester United
01.11.2014 16:00 Leicester City 0 : 1 West Bromwich Albion
01.11.2014 16:00 Hull City 0 : 1 Southampton
01.11.2014 16:00 Stoke City 2 : 2 West Ham United
01.11.2014 16:00 Everton 0 : 0 Swansea City
01.11.2014 16:00 Chelsea 2 : 1 Queens Park Rangers
01.11.2014 16:00 Arsenal Londyn 3 : 0 Burnley FC
01.11.2014 13:45 Newcastle United 1 : 0 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2014 21:00 Queens Park Rangers 2 : 0 Aston Villa
26.10.2014 17:00 Manchester United 1 : 1 Chelsea
26.10.2014 14:30 Burnley FC 1 : 3 Everton
26.10.2014 14:30 Tottenham 1 : 2 Newcastle United
25.10.2014 18:30 Swansea City 2 : 0 Leicester City
25.10.2014 16:00 Sunderland 0 : 2 Arsenal Londyn
25.10.2014 16:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Crystal Palace
25.10.2014 16:00 Liverpool 0 : 0 Hull City
25.10.2014 16:00 Southampton 1 : 0 Stoke City
25.10.2014 13:45 West Ham United 2 : 1 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 21:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Manchester United
19.10.2014 17:00 Stoke 2 : 1 Swansea City
19.10.2014 14:30 Queens Park Rangers 2 : 3 Liverpool
18.10.2014 16:00 Everton 3 : 0 Aston Villa
18.10.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 2 Chelsea
18.10.2014 16:00 Arsenal Londyn 2 : 2 Hull City
18.10.2014 16:00 Southampton 8 : 0 Sunderland
18.10.2014 16:00 Burnley FC 1 : 3 West Ham United
18.10.2014 16:00 Newcastle United 1 : 0 Leicester City
18.10.2014 13:45 Manchester City 4 : 1 Tottenham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 17:15 West Ham United 2 : 0 Queens Park Rangers
05.10.2014 15:05 Chelsea 2 : 0 Arsenal Londyn
05.10.2014 15:05 Tottenham 1 : 0 Southampton
05.10.2014 13:00 Manchester United 2 : 1 Everton
04.10.2014 18:30 Aston Villa 0 : 2 Manchester City
04.10.2014 16:00 Liverpool 2 : 1 West Bromwich Albion
04.10.2014 16:00 Hull City 2 : 0 Crystal Palace
04.10.2014 16:00 Swansea City 2 : 2 Newcastle United
04.10.2014 16:00 Sunderland 3 : 1 Stoke City
04.10.2014 16:00 Leicester City 2 : 2 Burnley FC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 21:00 Stoke City 1 : 0 Newcastle United
28.09.2014 17:00 West Bromwich Albion 4 : 0 Burnley FC
27.09.2014 18:30 Arsenal Londyn 1 : 1 Tottenham
27.09.2014 16:00 Chelsea 3 : 0 Aston Villa
27.09.2014 16:00 Hull City 2 : 4 Manchester City
27.09.2014 16:00 Manchester United 2 : 1 West Ham United
27.09.2014 16:00 Crystal Palace 2 : 0 Leicester City
27.09.2014 16:00 Southampton 2 : 1 Queens Park Rangers
27.09.2014 13:45 Liverpool 1 : 1 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:00 Manchester City 1 : 1 Chelsea
21.09.2014 17:00 Everton 2 : 3 Crystal Palace
21.09.2014 14:30 Leicester City 5 : 3 Manchester United
21.09.2014 14:30 Tottenham 0 : 1 West Bromwich Albion
20.09.2014 18:30 West Ham United 3 : 1 Liverpool
20.09.2014 16:00 Aston Villa 0 : 3 Arsenal Londyn
20.09.2014 16:00 Newcastle United 2 : 2 Hull City
20.09.2014 16:00 Swansea City 0 : 1 Southampton
20.09.2014 16:00 Burnley FC 0 : 0 Sunderland
20.09.2014 13:45 Queens Park Rangers 2 : 2 Stoke City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 21:00 Hull City 2 : 2 West Ham United
14.09.2014 17:00 Manchester United 4 : 0 Queens Park Rangers
13.09.2014 18:30 Liverpool 0 : 1 Aston Villa
13.09.2014 16:00 West Bromwich Albion 0 : 2 Everton
13.09.2014 16:00 Sunderland 2 : 2 Tottenham
13.09.2014 16:00 Southampton 4 : 0 Newcastle United
13.09.2014 16:00 Chelsea 4 : 2 Swansea City
13.09.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Leicester City
13.09.2014 16:00 Crystal Palace 0 : 0 Burnley FC
13.09.2014 13:45 Arsenal Londyn 2 : 2 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:00 Leicester City 1 : 1 Arsenal Londyn
31.08.2014 14:30 Tottenham 0 : 3 Liverpool
31.08.2014 14:30 Aston Villa 2 : 1 Hull City
30.08.2014 18:30 Everton 3 : 6 Chelsea
30.08.2014 16:00 Swansea City 3 : 0 West Bromwich Albion
30.08.2014 16:00 Newcastle United 3 : 3 Crystal Palace
30.08.2014 16:00 West Ham United 1 : 3 Southampton
30.08.2014 16:00 Manchester City 0 : 1 Stoke City
30.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 1 : 0 Sunderland
30.08.2014 13:45 Burnley FC 0 : 0 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 21:00 Manchester City 3 : 1 Liverpool
24.08.2014 17:00 Sunderland 1 : 1 Manchester United
24.08.2014 14:30 Hull City 1 : 1 Stoke
24.08.2014 14:30 Tottenham 4 : 0 Queens Park Rangers
23.08.2014 18:00 Everton 2 : 2 Arsenal Londyn
23.08.2014 16:00 Southampton 0 : 0 West Bromwich Albion
23.08.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 3 West Ham United
23.08.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 Leicester City
23.08.2014 16:00 Swansea City 1 : 0 Burnley FC
23.08.2014 13:45 Aston Villa 0 : 0 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 21:00 Burnley FC 1 : 3 Chelsea
17.08.2014 17:00 Newcastle United 0 : 2 Manchester City
17.08.2014 14:30 Liverpool 2 : 1 Southampton
16.08.2014 18:30 Arsenal Londyn 2 : 1 Crystal Palace
16.08.2014 16:00 Leicester City 2 : 2 Everton
16.08.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Aston Villa
16.08.2014 16:00 West Ham United 0 : 1 Tottenham
16.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 0 : 1 Hull City
16.08.2014 16:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Sunderland
16.08.2014 13:45 Manchester United 1 : 2 Swansea City
drużyna mecze bramki punkty
1. Chelsea 10 26-10 26
2. Southampton 10 21-5 22
3. Manchester City 10 20-10 20
4. Arsenal Londyn 10 18-11 17
5. West Ham United 10 19-14 17
6. Swansea City 10 13-10 15
7. Liverpool 10 13-13 14
8. Tottenham 10 13-14 14
9. Everton 10 19-17 13
10. Manchester United 10 16-14 13
11. West Bromwich Albion 10 13-13 13
12. Newcastle United 10 11-15 13
13. Stoke City 10 10-12 12
14. Hull City 10 13-14 11
15. Sunderland 10 11-18 11
16. Aston Villa 10 5-16 10
17. Crystal Palace 10 14-19 9
18. Leicester City 10 11-16 9
19. Queens Park Rangers 10 9-20 7
20. Burnley FC 10 5-19 4

Wyniki

Tabele

<Primera Division>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 20:45 Rayo Vallecano 2 : 3 Eibar
02.11.2014 21:00 Elche CF 2 : 1 Espanyol
02.11.2014 19:00 Levante 2 : 1 Almeria
02.11.2014 17:00 Villarreal 1 : 3 Valencia
02.11.2014 12:00 Athletic Bilbao 1 : 0 Sevilla
01.11.2014 22:00 Real Sociedad 0 : 1 Malaga
01.11.2014 20:00 FC Barcelona 0 : 1 Celta Vigo
01.11.2014 18:00 Atletico Madryt 4 : 2 Cordoba CF
01.11.2014 16:00 Granada CF 0 : 4 Real Madryt
31.10.2014 20:45 Deportivo LC 1 : 2 Getafe
01.01.2014 18:00 Atletico Madryt - : - Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 21:00 Getafe 0 : 1 Atletico Madryt
26.10.2014 19:00 Sevilla 2 : 1 Villarreal
26.10.2014 17:00 Espanyol 0 : 0 Deportivo LC
26.10.2014 12:00 Malaga 4 : 0 Rayo Vallecano
25.10.2014 22:00 Cordoba CF 1 : 1 Real Sociedad
25.10.2014 22:00 Eibar 1 : 1 Granada CF
25.10.2014 20:00 Valencia 3 : 1 Elche CF
25.10.2014 18:00 Real Madryt 3 : 1 FC Barcelona
25.10.2014 16:00 Almeria 0 : 1 Athletic Bilbao
24.10.2014 21:00 Celta Vigo 3 : 0 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 20:45 Real Sociedad 1 : 2 Getafe
19.10.2014 21:00 Villarreal 2 : 0 Almeria
19.10.2014 19:00 Elche CF 0 : 2 Sevilla
19.10.2014 17:00 Deportivo LC 3 : 0 Valencia
19.10.2014 12:00 Atletico Madryt 2 : 0 Espanyol
18.10.2014 22:00 Cordoba CF 1 : 2 Malaga
18.10.2014 20:00 FC Barcelona 3 : 0 Eibar
18.10.2014 18:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Celta Vigo
18.10.2014 16:00 Levante 0 : 5 Real Madryt
17.10.2014 21:00 Granada CF 0 : 1 Rayo Vallecano
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 21:00 Real Madryt 5 : 0 Athletic Bilbao
05.10.2014 19:00 Espanyol 2 : 0 Real Sociedad
05.10.2014 17:00 Celta Vigo 1 : 3 Villarreal
05.10.2014 12:00 Sevilla 4 : 1 Deportivo LC
04.10.2014 22:00 Malaga 2 : 1 Granada CF
04.10.2014 22:00 Almeria 2 : 2 Elche CF
04.10.2014 20:00 Eibar 3 : 3 Levante
04.10.2014 18:00 Rayo Vallecano 0 : 2 FC Barcelona
04.10.2014 16:00 Valencia 3 : 1 Atletico Madryt
03.10.2014 21:00 Getafe 1 : 1 Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2014 21:00 Cordoba CF 0 : 0 Espanyol
28.09.2014 19:00 Real Sociedad 1 : 1 Valencia
28.09.2014 17:00 Deportivo LC 0 : 1 Almeria
28.09.2014 12:00 Getafe 1 : 0 Malaga
27.09.2014 22:00 Levante 0 : 2 Rayo Vallecano
27.09.2014 22:00 Athletic Bilbao 0 : 0 Eibar
27.09.2014 20:00 Atletico Madryt 4 : 0 Sevilla
27.09.2014 18:00 FC Barcelona 6 : 0 Granada CF
27.09.2014 16:00 Villarreal 0 : 2 Real Madryt
26.09.2014 21:00 Elche CF 0 : 1 Celta Vigo
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.09.2014 22:00 Valencia 3 : 0 Cordoba CF
25.09.2014 20:00 Espanyol 2 : 0 Getafe
24.09.2014 22:00 Malaga 0 : 0 FC Barcelona
24.09.2014 22:00 Granada CF 0 : 1 Levante
24.09.2014 22:00 Sevilla 1 : 0 Real Sociedad
24.09.2014 20:00 Rayo Vallecano 2 : 1 Athletic Bilbao
24.09.2014 20:00 Eibar 1 : 1 Villarreal
24.09.2014 20:00 Almeria 0 : 1 Atletico Madryt
23.09.2014 22:00 Celta Vigo 2 : 1 Deportivo LC
23.09.2014 20:00 Real Madryt 5 : 1 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 20:45 Getafe 0 : 3 Valencia
21.09.2014 21:00 Levante 0 : 5 FC Barcelona
21.09.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 3 Sevilla
21.09.2014 17:00 Villarreal 4 : 2 Rayo Vallecano
21.09.2014 12:00 Real Sociedad 1 : 2 Almeria
20.09.2014 22:00 Espanyol 2 : 2 Malaga
20.09.2014 20:00 Atletico Madryt 2 : 2 Celta Vigo
20.09.2014 18:00 Athletic Bilbao 0 : 1 Granada CF
20.09.2014 16:00 Deportivo LC 2 : 8 Real Madryt
19.09.2014 21:00 Elche CF 0 : 2 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 20:45 Eibar 0 : 1 Deportivo LC
14.09.2014 21:00 Granada CF 0 : 0 Villarreal
14.09.2014 19:00 Sevilla 2 : 0 Getafe
14.09.2014 17:00 Valencia 3 : 1 Espanyol
14.09.2014 12:00 Rayo Vallecano 2 : 3 Elche CF
13.09.2014 22:00 Celta Vigo 2 : 2 Real Sociedad
13.09.2014 20:00 Real Madryt 1 : 2 Atletico Madryt
13.09.2014 18:00 Malaga 0 : 0 Levante
13.09.2014 16:00 FC Barcelona 2 : 0 Athletic Bilbao
12.09.2014 21:00 Almeria 1 : 1 Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 23:00 Elche CF 1 : 1 Granada CF
31.08.2014 21:00 Real Sociedad 4 : 2 Real Madryt
31.08.2014 21:00 Deportivo LC 2 : 2 Rayo Vallecano
31.08.2014 19:00 Villarreal 0 : 1 FC Barcelona
30.08.2014 23:00 Espanyol 1 : 2 Sevilla
30.08.2014 21:00 Atletico Madryt 2 : 1 Eibar
30.08.2014 19:00 Athletic Bilbao 3 : 0 Levante
30.08.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 1 Celta Vigo
29.08.2014 22:00 Valencia 3 : 0 Malaga
29.08.2014 20:00 Getafe 1 : 0 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 22:00 Rayo Vallecano 0 : 0 Atletico Madryt
25.08.2014 20:00 Real Madryt 2 : 0 Cordoba CF
24.08.2014 23:00 Levante 0 : 2 Villarreal
24.08.2014 21:00 Celta Vigo 3 : 1 Getafe
24.08.2014 21:00 FC Barcelona 3 : 0 Elche CF
24.08.2014 19:00 Eibar 1 : 0 Real Sociedad
23.08.2014 23:00 Almeria 1 : 1 Espanyol
23.08.2014 21:00 Sevilla 1 : 1 Valencia
23.08.2014 21:00 Granada CF 2 : 1 Deportivo LC
23.08.2014 19:00 Malaga 1 : 0 Athletic Bilbao
drużyna mecze bramki punkty
1. Real Madryt 10 37-10 24
2. Valencia 10 23-9 23
3. Atletico Madryt 10 19-9 23
4. FC Barcelona 10 23-4 22
5. Sevilla 10 17-10 22
6. Celta Vigo 10 17-11 19
7. Malaga 10 12-8 18
8. Villarreal 10 14-12 14
9. Eibar 10 12-13 13
10. Getafe 10 8-14 13
11. Athletic Bilbao 10 7-12 11
12. Rayo Vallecano 10 13-19 11
13. Espanyol 10 10-12 10
14. Almeria 10 8-12 9
15. Granada CF 10 6-17 9
16. Deportivo LC 10 12-21 8
17. Elche CF 10 10-22 8
18. Levante 10 6-24 8
19. Real Sociedad 10 10-15 6
20. Cordoba CF 10 8-18 5

Wyniki

Tabele

<Serie A
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 21:00 Lazio Rzym 4 : 2 Cagliari
03.11.2014 19:00 Cesena 1 : 1 Hellas Werona
02.11.2014 20:45 AC Milan 0 : 2 Palermo
02.11.2014 15:00 Sampdoria 3 : 1 Fiorentina
02.11.2014 15:00 Torino 0 : 0 Atalanta
02.11.2014 15:00 Udinese 2 : 4 Genoa
02.11.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 0 Sassuolo
01.11.2014 20:45 Parma 2 : 0 Inter Mediolan
01.11.2014 18:00 Empoli 0 : 2 Juventus Turyn
01.11.2014 15:00 Napoli 2 : 0 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.10.2014 20:45 Hellas Werona 1 : 1 Lazio Rzym
29.10.2014 20:45 Atalanta 1 : 1 Napoli
29.10.2014 20:45 Genoa 1 : 0 Juventus Turyn
29.10.2014 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Sampdoria
29.10.2014 20:45 Fiorentina 3 : 0 Udinese
29.10.2014 20:45 Cagliari 1 : 1 AC Milan
29.10.2014 20:45 Palermo 1 : 0 Chievo Werona
29.10.2014 20:45 Torino 1 : 0 Parma
29.10.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 Cesena
28.10.2014 20:45 Sassuolo 3 : 1 Empoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Fiorentina
26.10.2014 18:00 Cesena 0 : 1 Inter Mediolan
26.10.2014 18:00 Lazio Rzym 2 : 1 Torino
26.10.2014 18:00 Napoli 6 : 2 Hellas Werona
26.10.2014 15:00 Juventus Turyn 2 : 0 Palermo
26.10.2014 15:00 Udinese 2 : 0 Atalanta
26.10.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Genoa
25.10.2014 20:45 Sampdoria 0 : 0 AS Roma
25.10.2014 18:00 Parma 1 : 3 Sassuolo
25.10.2014 15:00 Empoli 0 : 4 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 20:45 Genoa 1 : 1 Empoli
19.10.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Napoli
19.10.2014 15:00 Cagliari 2 : 2 Sampdoria
19.10.2014 15:00 Torino 1 : 0 Udinese
19.10.2014 15:00 Hellas Werona 1 : 3 AC Milan
19.10.2014 15:00 Atalanta 1 : 0 Parma
19.10.2014 15:00 Palermo 2 : 1 Cesena
19.10.2014 12:30 Fiorentina 0 : 2 Lazio Rzym
18.10.2014 20:45 Sassuolo 1 : 1 Juventus Turyn
18.10.2014 18:00 AS Roma 3 : 0 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 20:45 Fiorentina 3 : 0 Inter Mediolan
05.10.2014 20:45 Napoli 2 : 1 Torino
05.10.2014 18:00 Juventus Turyn 3 : 2 AS Roma
05.10.2014 15:00 Sampdoria 1 : 0 Atalanta
05.10.2014 15:00 Parma 1 : 2 Genoa
05.10.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 2 Sassuolo
05.10.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Cesena
05.10.2014 12:30 Empoli 3 : 0 Palermo
04.10.2014 20:45 AC Milan 2 : 0 Chievo Werona
04.10.2014 18:00 Hellas Werona 1 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 21:00 Palermo 0 : 4 Lazio Rzym
29.09.2014 19:00 Udinese 4 : 2 Parma
28.09.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
28.09.2014 15:00 Torino 1 : 1 Fiorentina
28.09.2014 15:00 Cesena 1 : 1 AC Milan
28.09.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 4 Cagliari
28.09.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 1 Empoli
28.09.2014 12:30 Sassuolo 0 : 1 Napoli
27.09.2014 20:45 Atalanta 0 : 3 Juventus Turyn
27.09.2014 18:00 AS Roma 2 : 0 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.09.2014 20:45 Lazio Rzym 0 : 1 Udinese
24.09.2014 20:45 Napoli 3 : 3 Palermo
24.09.2014 20:45 Parma 1 : 2 AS Roma
24.09.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 0 Atalanta
24.09.2014 20:45 Sampdoria 2 : 1 Chievo Werona
24.09.2014 20:45 Hellas Werona 2 : 2 Genoa
24.09.2014 20:45 Fiorentina 0 : 0 Sassuolo
24.09.2014 20:45 Cagliari 1 : 2 Torino
24.09.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 Cesena
23.09.2014 20:45 Empoli 2 : 2 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 20:45 Palermo 1 : 1 Inter Mediolan
21.09.2014 20:45 Torino 0 : 1 Hellas Werona
21.09.2014 18:00 Udinese 1 : 0 Napoli
21.09.2014 18:00 Atalanta 0 : 1 Fiorentina
21.09.2014 15:00 Sassuolo 0 : 0 Sampdoria
21.09.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Lazio Rzym
21.09.2014 15:00 AS Roma 2 : 0 Cagliari
21.09.2014 12:30 Chievo Werona 2 : 3 Parma
20.09.2014 20:45 AC Milan 0 : 1 Juventus Turyn
20.09.2014 18:00 Cesena 2 : 2 Empoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 20:45 Hellas Werona 2 : 1 Palermo
14.09.2014 20:45 Parma 4 : 5 AC Milan
14.09.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Atalanta
14.09.2014 15:00 Napoli 0 : 1 Chievo Werona
14.09.2014 15:00 Fiorentina 0 : 0 Genoa
14.09.2014 15:00 Inter Mediolan 7 : 0 Sassuolo
14.09.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Cesena
14.09.2014 12:30 Sampdoria 2 : 0 Torino
13.09.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 0 Udinese
13.09.2014 18:00 Empoli 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 20:45 Genoa 1 : 2 Napoli
31.08.2014 20:45 Palermo 1 : 1 Sampdoria
31.08.2014 20:45 Torino 0 : 0 Inter Mediolan
31.08.2014 20:45 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
31.08.2014 20:45 Cesena 1 : 0 Parma
31.08.2014 20:45 Udinese 2 : 0 Empoli
31.08.2014 18:00 AC Milan 3 : 1 Lazio Rzym
31.08.2014 18:00 Atalanta 0 : 0 Hellas Werona
30.08.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 Fiorentina
30.08.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.05.2014 20:45 Chievo Werona 2 : 1 Inter Mediolan
18.05.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 0 Bologna
18.05.2014 20:45 Parma 2 : 0 Livorno
18.05.2014 20:45 AC Milan 2 : 1 Sassuolo
18.05.2014 20:45 Fiorentina 2 : 2 Torino
18.05.2014 20:45 Napoli 5 : 1 Hellas Werona
18.05.2014 15:00 Genoa 1 : 0 AS Roma
18.05.2014 15:00 Catania 2 : 1 Atalanta
18.05.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 0 Cagliari
17.05.2014 20:45 Udinese 3 : 3 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2014 17:45 AS Roma 0 : 1 Juventus Turyn
11.05.2014 15:00 Sampdoria 2 : 5 Napoli
11.05.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Fiorentina
11.05.2014 15:00 Bologna 1 : 2 Catania
11.05.2014 15:00 Cagliari 0 : 1 Chievo Werona
11.05.2014 15:00 Sassuolo 4 : 2 Genoa
11.05.2014 15:00 Torino 1 : 1 Parma
11.05.2014 12:30 Atalanta 2 : 1 AC Milan
10.05.2014 20:45 Inter Mediolan 4 : 1 Lazio Rzym
10.05.2014 18:00 Hellas Werona 2 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.05.2014 21:00 Napoli 3 : 0 Cagliari
06.05.2014 19:00 Fiorentina 3 : 4 Sassuolo
05.05.2014 21:00 Juventus Turyn 1 : 0 Atalanta
05.05.2014 19:00 Lazio Rzym 3 : 3 Hellas Werona
04.05.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Inter Mediolan
04.05.2014 15:00 Parma 2 : 0 Sampdoria
04.05.2014 15:00 Catania 4 : 1 AS Roma
04.05.2014 15:00 Genoa 0 : 0 Bologna
04.05.2014 15:00 Udinese 5 : 3 Livorno
04.05.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Torino
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.04.2014 20:45 Sassuolo 1 : 3 Juventus Turyn
27.04.2014 20:45 Atalanta 1 : 1 Genoa
27.04.2014 15:00 Livorno 0 : 2 Lazio Rzym
27.04.2014 15:00 Torino 2 : 0 Udinese
27.04.2014 15:00 Sampdoria 2 : 1 Chievo Werona
27.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 0 Parma
27.04.2014 12:30 Hellas Werona 4 : 0 Catania
26.04.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Napoli
26.04.2014 18:00 Bologna 0 : 3 Fiorentina
25.04.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.04.2014 21:00 Fiorentina 0 : 1 AS Roma
19.04.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Bologna
19.04.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Napoli
19.04.2014 15:00 Catania 2 : 1 Sampdoria
19.04.2014 15:00 Parma 0 : 2 Inter Mediolan
19.04.2014 15:00 Genoa 1 : 2 Cagliari
19.04.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Livorno
19.04.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sassuolo
19.04.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 3 Torino
19.04.2014 15:00 Atalanta 1 : 2 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.04.2014 20:45 Udinese 0 : 2 Juventus Turyn
13.04.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Catania
13.04.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 5 Fiorentina
13.04.2014 15:00 Sampdoria 0 : 4 Inter Mediolan
13.04.2014 15:00 Napoli 4 : 2 Lazio Rzym
13.04.2014 15:00 Livorno 2 : 4 Chievo Werona
13.04.2014 15:00 Torino 2 : 1 Genoa
13.04.2014 12:30 Bologna 1 : 1 Parma
12.04.2014 20:45 AS Roma 3 : 1 Atalanta
12.04.2014 18:00 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2014 21:00 Genoa 1 : 2 AC Milan
07.04.2014 19:00 Juventus Turyn 2 : 0 Livorno
06.04.2014 20:45 Parma 1 : 0 Napoli
06.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 3 AS Roma
06.04.2014 15:00 Fiorentina 2 : 1 Udinese
06.04.2014 15:00 Atalanta 0 : 2 Sassuolo
06.04.2014 15:00 Catania 1 : 2 Torino
06.04.2014 12:30 Lazio Rzym 2 : 0 Sampdoria
05.04.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Bologna
05.04.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.03.2014 21:00 Livorno 2 : 2 Inter Mediolan
31.03.2014 19:00 Udinese 1 : 0 Catania
30.03.2014 20:45 Napoli 2 : 0 Juventus Turyn
30.03.2014 15:00 Sampdoria 0 : 0 Fiorentina
30.03.2014 15:00 Torino 2 : 1 Cagliari
30.03.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 0 Genoa
30.03.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 2 Parma
30.03.2014 12:30 Sassuolo 0 : 2 AS Roma
29.03.2014 20:45 AC Milan 3 : 0 Chievo Werona
29.03.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.03.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Udinese
26.03.2014 20:45 Catania 2 : 4 Napoli
26.03.2014 20:45 Sassuolo 1 : 2 Sampdoria
26.03.2014 20:45 Genoa 2 : 0 Lazio Rzym
26.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 2 AC Milan
26.03.2014 20:45 Chievo Werona 3 : 0 Bologna
26.03.2014 20:45 Atalanta 2 : 0 Livorno
26.03.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 1 Parma
26.03.2014 20:45 Cagliari 1 : 0 Hellas Werona
25.03.2014 20:45 AS Roma 2 : 1 Torino
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.03.2014 20:45 Catania 0 : 1 Juventus Turyn
23.03.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 AC Milan
23.03.2014 18:30 Napoli 0 : 1 Fiorentina
23.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 2 Atalanta
23.03.2014 15:00 Bologna 1 : 0 Cagliari
23.03.2014 15:00 Udinese 1 : 0 Sassuolo
23.03.2014 15:00 Sampdoria 5 : 0 Hellas Werona
23.03.2014 12:30 Parma 1 : 1 Genoa
22.03.2014 20:45 Chievo Werona 0 : 2 AS Roma
22.03.2014 18:00 Torino 3 : 1 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.03.2014 21:00 AS Roma 3 : 2 Udinese
17.03.2014 19:00 Torino 0 : 1 Napoli
16.03.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Juventus Turyn
16.03.2014 20:45 Fiorentina 3 : 1 Chievo Werona
16.03.2014 15:00 Cagliari 0 : 2 Lazio Rzym
16.03.2014 15:00 Livorno 2 : 1 Bologna
16.03.2014 15:00 Sassuolo 3 : 1 Catania
16.03.2014 15:00 AC Milan 2 : 4 Parma
16.03.2014 12:30 Atalanta 3 : 0 Sampdoria
15.03.2014 20:45 Hellas Werona 0 : 2 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2014 20:45 Napoli 1 : 0 AS Roma
09.03.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 1 Atalanta
09.03.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 1 Genoa
09.03.2014 15:00 Sampdoria 4 : 2 Livorno
09.03.2014 15:00 Bologna 0 : 0 Sassuolo
09.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 0 Torino
09.03.2014 15:00 Parma 2 : 0 Hellas Werona
09.03.2014 12:30 Juventus Turyn 1 : 0 Fiorentina
08.03.2014 20:45 Catania 1 : 1 Cagliari
08.03.2014 18:00 Udinese 1 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2014 20:45 AC Milan 0 : 2 Juventus Turyn
02.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 1 Lazio Rzym
02.03.2014 18:30 Livorno 1 : 1 Napoli
02.03.2014 15:00 Torino 0 : 2 Sampdoria
02.03.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 0 Bologna
02.03.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Catania
02.03.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Chievo Werona
02.03.2014 15:00 Sassuolo 0 : 1 Parma
02.03.2014 12:30 Cagliari 3 : 0 Udinese
01.03.2014 20:45 AS Roma 0 : 0 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.02.2014 21:00 Napoli 1 : 1 Genoa
24.02.2014 19:00 Parma 2 : 2 Fiorentina
23.02.2014 20:45 Lazio Rzym 3 : 2 Sassuolo
23.02.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Torino
23.02.2014 15:00 Sampdoria 0 : 2 AC Milan
23.02.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Atalanta
23.02.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Cagliari
23.02.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 0 Catania
23.02.2014 12:30 Livorno 2 : 3 Hellas Werona
22.02.2014 20:45 Bologna 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.02.2014 20:45 Hellas Werona 1 : 3 Torino
16.02.2014 20:45 AS Roma 3 : 0 Sampdoria
16.02.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Napoli
16.02.2014 15:00 Genoa 3 : 3 Udinese
16.02.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 1 Chievo Werona
16.02.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Livorno
16.02.2014 15:00 Atalanta 0 : 4 Parma
16.02.2014 12:30 Catania 3 : 1 Lazio Rzym
15.02.2014 20:45 Fiorentina 1 : 2 Inter Mediolan
14.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.02.2014 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Sassuolo
09.02.2014 15:00 Hellas Werona 2 : 2 Juventus Turyn
09.02.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 0 AS Roma
09.02.2014 15:00 Sampdoria 1 : 0 Cagliari
09.02.2014 15:00 Parma 0 : 0 Catania
09.02.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Genoa
09.02.2014 12:30 Torino 1 : 2 Bologna
08.02.2014 20:45 Napoli 3 : 1 AC Milan
08.02.2014 18:00 Fiorentina 2 : 0 Atalanta
08.02.2014 18:00 Udinese 3 : 0 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.02.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
02.02.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 1 Inter Mediolan
02.02.2014 15:00 Atalanta 3 : 0 Napoli
02.02.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 2 Lazio Rzym
02.02.2014 15:00 Catania 3 : 3 Livorno
02.02.2014 15:00 AS Roma - : - Parma
02.02.2014 15:00 Sassuolo 1 : 2 Hellas Werona
01.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Torino
01.02.2014 18:00 Cagliari 1 : 0 Fiorentina
01.02.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.01.2014 20:45 Fiorentina 3 : 3 Genoa
26.01.2014 15:00 Parma 1 : 0 Udinese
26.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 AC Milan
26.01.2014 15:00 Torino 1 : 0 Atalanta
26.01.2014 15:00 Sampdoria 1 : 1 Bologna
26.01.2014 15:00 Inter Mediolan 0 : 0 Catania
26.01.2014 15:00 Livorno 3 : 1 Sassuolo
26.01.2014 12:30 Hellas Werona 1 : 3 AS Roma
25.01.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 Juventus Turyn
25.01.2014 18:00 Napoli 1 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.01.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Hellas Werona
19.01.2014 15:00 Bologna 2 : 2 Napoli
19.01.2014 15:00 Catania 0 : 3 Fiorentina
19.01.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Inter Mediolan
19.01.2014 15:00 Atalanta 1 : 0 Cagliari
19.01.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Parma
19.01.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Torino
19.01.2014 12:30 Udinese 2 : 3 Lazio Rzym
18.01.2014 20:45 Juventus Turyn 4 : 2 Sampdoria
18.01.2014 18:00 AS Roma 3 : 0 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.01.2014 21:00 Inter Mediolan 1 : 1 Chievo Werona
13.01.2014 19:00 Sampdoria 3 : 0 Udinese
12.01.2014 20:45 Sassuolo 4 : 3 AC Milan
12.01.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 3 Napoli
12.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 4 Juventus Turyn
12.01.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Catania
12.01.2014 15:00 AS Roma 4 : 0 Genoa
12.01.2014 12:30 Torino 0 : 0 Fiorentina
11.01.2014 20:45 Bologna 0 : 0 Lazio Rzym
11.01.2014 18:00 Livorno 0 : 3 Parma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.01.2014 18:30 Lazio Rzym 1 : 0 Inter Mediolan
06.01.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Atalanta
06.01.2014 15:00 Catania 2 : 0 Bologna
06.01.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Sassuolo
06.01.2014 15:00 Parma 3 : 1 Torino
06.01.2014 15:00 Udinese 1 : 3 Hellas Werona
06.01.2014 12:30 Napoli 2 : 0 Sampdoria
05.01.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 AS Roma
05.01.2014 18:00 Fiorentina 1 : 0 Livorno
05.01.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.12.2013 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 AC Milan
22.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 4 Juventus Turyn
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 AS Roma 4 : 0 Catania
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Parma
22.12.2013 12:30 Bologna 1 : 0 Genoa
21.12.2013 20:45 Cagliari 1 : 1 Napoli
21.12.2013 18:00 Livorno 1 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.12.2013 20:45 AC Milan 2 : 2 AS Roma
15.12.2013 20:30 Napoli 4 : 2 Inter Mediolan
15.12.2013 18:30 Juventus Turyn 4 : 0 Sassuolo
15.12.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sampdoria
15.12.2013 15:00 Genoa 1 : 1 Atalanta
15.12.2013 15:00 Fiorentina 3 : 0 Bologna
15.12.2013 15:00 Parma 0 : 0 Cagliari
15.12.2013 15:00 Lazio Rzym 2 : 0 Livorno
15.12.2013 15:00 Udinese 0 : 2 Torino
14.12.2013 18:00 Catania 0 : 0 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2013 20:45 Inter Mediolan 3 : 3 Parma
08.12.2013 15:00 Torino 1 : 0 Lazio Rzym
08.12.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Atalanta
08.12.2013 15:00 Sampdoria 2 : 0 Catania
08.12.2013 15:00 Sassuolo 0 : 1 Chievo Werona
08.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Genoa
08.12.2013 12:30 AS Roma 2 : 1 Fiorentina
07.12.2013 20:45 Napoli 3 : 3 Udinese
07.12.2013 18:00 Livorno 2 : 2 AC Milan
06.12.2013 20:45 Bologna 0 : 2 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.12.2013 21:00 Lazio Rzym 2 : 4 Napoli
02.12.2013 19:00 Fiorentina 4 : 3 Hellas Werona
01.12.2013 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Udinese
01.12.2013 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Sampdoria
01.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 1 AS Roma
01.12.2013 15:00 Chievo Werona 3 : 0 Livorno
01.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 2 Sassuolo
01.12.2013 12:30 Catania 1 : 3 AC Milan
30.11.2013 20:45 Genoa 1 : 1 Torino
30.11.2013 18:00 Parma 1 : 1 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.11.2013 20:45 AS Roma 0 : 0 Cagliari
24.11.2013 20:45 Bologna 1 : 1 Inter Mediolan
24.11.2013 15:30 Udinese 1 : 0 Fiorentina
24.11.2013 15:30 Torino 4 : 1 Catania
24.11.2013 15:00 Livorno 0 : 2 Juventus Turyn
24.11.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Lazio Rzym
24.11.2013 15:00 Sassuolo 2 : 0 Atalanta
23.11.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Genoa
23.11.2013 20:45 Napoli 0 : 1 Parma
23.11.2013 18:00 Hellas Werona 0 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.11.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 Napoli
10.11.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Sampdoria
10.11.2013 15:00 Parma 1 : 1 Lazio Rzym
10.11.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 0 AC Milan
10.11.2013 15:00 Atalanta 2 : 1 Bologna
10.11.2013 15:00 AS Roma 1 : 1 Sassuolo
10.11.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Torino
10.11.2013 12:30 Genoa 2 : 0 Hellas Werona
09.11.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 0 Livorno
09.11.2013 18:00 Catania 1 : 0 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.11.2013 20:45 Bologna 0 : 0 Chievo Werona
03.11.2013 20:45 Torino 1 : 1 AS Roma
03.11.2013 15:00 Udinese 0 : 3 Inter Mediolan
03.11.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Cagliari
03.11.2013 15:00 Lazio Rzym 0 : 2 Genoa
03.11.2013 15:00 Sampdoria 3 : 4 Sassuolo
03.11.2013 12:30 Livorno 1 : 0 Atalanta
02.11.2013 20:45 AC Milan 0 : 2 Fiorentina
02.11.2013 20:45 Napoli 2 : 1 Catania
02.11.2013 18:00 Parma 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.10.2013 20:45 AS Roma 1 : 0 Chievo Werona
30.10.2013 20:45 Fiorentina 1 : 2 Napoli
30.10.2013 20:45 Hellas Werona 2 : 0 Sampdoria
30.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Lazio Rzym
30.10.2013 20:45 Sassuolo 1 : 2 Udinese
30.10.2013 20:45 Cagliari 0 : 3 Bologna
30.10.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 0 Catania
30.10.2013 20:45 Genoa 1 : 0 Parma
30.10.2013 20:45 Livorno 3 : 3 Torino
29.10.2013 20:45 Atalanta 1 : 1 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 0 Cagliari
27.10.2013 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Fiorentina
27.10.2013 15:00 Udinese 0 : 1 AS Roma
27.10.2013 15:00 Parma 3 : 2 AC Milan
27.10.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 0 Genoa
27.10.2013 15:00 Bologna 1 : 0 Livorno
27.10.2013 15:00 Catania 0 : 0 Sassuolo
27.10.2013 12:30 Napoli 2 : 0 Torino
26.10.2013 20:45 Inter Mediolan 4 : 2 Hellas Werona
26.10.2013 18:00 Sampdoria 1 : 0 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2013 20:45 Torino 3 : 3 Inter Mediolan
20.10.2013 15:00 Fiorentina 4 : 2 Juventus Turyn
20.10.2013 15:00 Livorno 1 : 2 Sampdoria
20.10.2013 15:00 Sassuolo 2 : 1 Bologna
20.10.2013 15:00 Genoa 2 : 1 Chievo Werona
20.10.2013 15:00 Hellas Werona 3 : 2 Parma
20.10.2013 12:30 Atalanta 2 : 1 Lazio Rzym
19.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Udinese
19.10.2013 18:00 Cagliari 2 : 1 Catania
18.10.2013 20:45 AS Roma 2 : 0 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.10.2013 20:45 Lazio Rzym 0 : 0 Fiorentina
06.10.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 2 AC Milan
06.10.2013 15:00 Udinese 2 : 0 Cagliari
06.10.2013 15:00 Catania 1 : 1 Genoa
06.10.2013 15:00 Napoli 4 : 0 Livorno
06.10.2013 15:00 Sampdoria 2 : 2 Torino
06.10.2013 15:00 Bologna 1 : 4 Hellas Werona
06.10.2013 12:30 Parma 3 : 1 Sassuolo
05.10.2013 20:45 Inter Mediolan 0 : 3 AS Roma
05.10.2013 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.09.2013 20:45 Fiorentina 2 : 2 Parma
29.09.2013 20:45 AS Roma 5 : 0 Bologna
29.09.2013 15:00 Cagliari 1 : 1 Inter Mediolan
29.09.2013 15:00 Sassuolo 2 : 2 Lazio Rzym
29.09.2013 15:00 Atalanta 2 : 0 Udinese
29.09.2013 15:00 Catania 2 : 0 Chievo Werona
29.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Livorno
29.09.2013 12:30 Torino 0 : 1 Juventus Turyn
28.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Sampdoria
28.09.2013 18:00 Genoa 0 : 2 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.09.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 1 Fiorentina
25.09.2013 20:45 Chievo Werona 1 : 2 Juventus Turyn
25.09.2013 20:45 Sampdoria 0 : 2 AS Roma
25.09.2013 20:45 Bologna 3 : 3 AC Milan
25.09.2013 20:45 Parma 4 : 3 Atalanta
25.09.2013 20:45 Livorno 1 : 1 Cagliari
25.09.2013 20:45 Lazio Rzym 3 : 1 Catania
25.09.2013 20:45 Napoli 1 : 1 Sassuolo
25.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 Hellas Werona
24.09.2013 20:45 Udinese 1 : 0 Genoa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 2 Napoli
22.09.2013 15:00 Atalanta 0 : 2 Fiorentina
22.09.2013 15:00 AS Roma 2 : 0 Lazio Rzym
22.09.2013 15:00 Catania 0 : 0 Parma
22.09.2013 15:00 Bologna 1 : 2 Torino
22.09.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 1 Hellas Werona
22.09.2013 12:30 Sassuolo 0 : 7 Inter Mediolan
21.09.2013 20:45 Genoa 0 : 0 Livorno
21.09.2013 18:00 Cagliari 2 : 2 Sampdoria
21.09.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 1 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.09.2013 20:45 Parma 1 : 3 AS Roma
15.09.2013 15:00 Udinese 1 : 1 Bologna
15.09.2013 15:00 Fiorentina 1 : 1 Cagliari
15.09.2013 15:00 Livorno 2 : 0 Catania
15.09.2013 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Chievo Werona
15.09.2013 15:00 Sampdoria 0 : 3 Genoa
15.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 0 Sassuolo
14.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 AC Milan
14.09.2013 20:45 Napoli 2 : 0 Atalanta
14.09.2013 18:00 Inter Mediolan 1 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.09.2013 20:45 Bologna 2 : 2 Sampdoria
01.09.2013 20:45 Genoa 2 : 5 Fiorentina
01.09.2013 20:45 Catania 0 : 3 Inter Mediolan
01.09.2013 20:45 AC Milan 3 : 1 Cagliari
01.09.2013 20:45 Sassuolo 1 : 4 Livorno
01.09.2013 20:45 Udinese 3 : 1 Parma
01.09.2013 20:45 Atalanta 2 : 0 Torino
01.09.2013 18:00 AS Roma 3 : 0 Hellas Werona
31.08.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 1 Lazio Rzym
31.08.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 4 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.08.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Catania
25.08.2013 20:45 Livorno 0 : 2 AS Roma
25.08.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 1 Udinese
25.08.2013 20:45 Cagliari 2 : 1 Atalanta
25.08.2013 20:45 Napoli 3 : 0 Bologna
25.08.2013 20:45 Parma 0 : 0 Chievo Werona
25.08.2013 20:45 Torino 2 : 0 Sassuolo
25.08.2013 18:00 Inter Mediolan 2 : 0 Genoa
24.08.2013 20:45 Sampdoria 0 : 1 Juventus Turyn
24.08.2013 18:00 Hellas Werona 2 : 1 AC Milan
drużyna mecze bramki punkty
1. Juventus Turyn 10 18-4 25
2. AS Roma 10 16-6 22
3. Lazio Rzym 10 20-11 19
4. Sampdoria 10 12-6 19
5. Napoli 10 19-12 18
6. Genoa 10 14-10 18
7. AC Milan 10 18-14 16
8. Udinese 10 13-13 16
9. Inter Mediolan 10 15-12 15
10. Hellas Werona 10 11-16 13
11. Fiorentina 10 10-9 13
12. Torino 10 7-9 12
13. Palermo 10 11-17 12
14. Sassuolo 10 10-15 11
15. Cagliari 9 14-12 9
16. Atalanta 10 4-11 9
17. Cesena 10 7-16 7
18. Empoli 10 10-18 7
19. Parma 10 14-21 6
20. Chievo Werona 10 6-15 5

Wyniki - WTA, ATP, PUCHAR DAVISA

Data Godzina Wyniki
27.10.14 12:00 J. Janowicz S. Querrey
25.10.14 12:30 A. Radwańska S. Halep
23.10.14 07:30 A. Radwańska K. Woźniacka
22.10.14 14:30 J. Janowicz D. Istomin
21.10.14 15:00 A. Radwańska P. Kvitova

Wyniki - IBF, WBC, BOXING NIGHTS

Data i Miejsce Rywale Wyniki
08.11.14
Tomasz Adamek -
Artur Szpilka
wygrana Artura Szpilki
27.09.14
Krzysztof Włodarczyk -
Grigorij Drozd
wygrana Grigorija Drozda
31.05.14
Albert Sosnowski -
Marcin Rekowski
wygrana Marcina Rekowskiego
24.05.14
Andrzej Fonfara -
Adonis Stevenson
wygrana Adonisa Stevensona

WYNIKI - KSW, UFC, PRO MMC

Data i Miejsce Rywale Wyniki
KSW 29
06.12.14
Mariusz Pudzianowski -
Paweł Nastula
06.12.14
Piotr Strus -
Jay Silva