NAJNOWSZE WYDARZENIA:

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI SPORTOWE:

Inne

Urodziła się w Maroku, ale od drugiego roku życia mieszka w Polsce. Jej mama jest Polką, ojciec Marokańczykiem. Niespełna 20-letnia Sofia Ennaoui w halowych ME w Pradze wystąpi w barwach Polski w biegu na 3000 metrów z szansami na medal.

Sporty zimowe

Przez cały sezon wymykało im się podium. Przed mistrzostwami świata w Kontiolahti polskie biatlonistki prezentują się jednak znakomicie. Na razie w specjalnej sesji zdjęciowej dla Eurosportu. Oby równie dobrze pokazały się na MŚ.

Ekstraklasa

W ćwierćfinale Pucharu Polski amatorzy z Błękitnych Stargard dali wycisk pseudozawodowcom z Cracovii, zarabiającym kilkanaście razy więcej. Największy wkład w wygraną 2:0 mieli Marek Ufnal (38 l.) i Tomasz Pustelnik (32 l.). Jeden strażnik...

Boks

14 marca w Lubinie Mariusz "Wiking" Wach ( 35 l.; 29-1, 16 k.o.) zmierzy się w głównej walce wieczoru z Nigeryjczykiem Gbengą Oloukunem (31 l.; 19-10, 12 k.o.). Były pretendent do mistrzostwa świata wagi ciężkiej docenia Oloukuna, ale...

Ekstraklasa

Wypożyczony z Legii odżył dopiero grając w GKS Bełchatów. Arkadiusz Piech (30 l.) w trzech meczach rundy wiosennej zdobył cztery gole. Powoli też zapomina o aferze sprzed kilku tygodni, gdy został oskarżony o pobicie lekarza z pogotowia w...

Ekstraklasa

Spotkanie Legia Warszawa - Śląsk Wrocław śmiało można było określić mianem przedwczesnego finału Pucharu Polski. Obie drużyny grały na podobnym poziomie zarówno w pierwszym spotkaniu jak i w rewanżu w Warszawie, dlatego o awansie do...

Sporty motorowe

Osobisty lekarz Michaela Schumachera Johannes Peil został okradziony. Do jego kliniki włamali się nieznani sprawcy, którzy zabrali kilka rzeczy osobistych doktora. Ukradli m.in. laptop, w którym przetrzymywał on dokumentację medyczną...

Sporty zimowe

Był sensacyjny złoty medal igrzysk olimpijskich, potem wiele zakrętów życiowych, ale Wojciech Fortuna znów pokazuje wielką klasę. Zobaczcie, komu pomógł zwycięzca z Sapporo.

Piłka Nożna

Henrik Larsson ma z kogo być dumnym, bowiem wyraźnie widać, że swoje piłkarskie geny przekazał synowi Jordanowi. 17-latek gra w szwedzkim Helsingborgu i wielu pewnie oczekuje, że zrobi taką karierę jak ojciec. Młody Larsson w ostatnim...

Ekstraklasa

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław to zdecydowania najciekawsza batalia o półfinał Pucharu Polski. W pierwszym spotkaniu we Wrocławiu padł remis 1:1, dlatego też na nieco lepszej pozycji przed rewanżem stoi ekipa ze stolicy. Kto wygra w tym...

Siatkówka

Były już prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Mirosław P. wyszedł na wolność. Podejrzany opuścił areszt po wpłaceniu kaucji. - Zastosowano środki o charakterze nieizolacyjnym - poręczenie majątkowe w wysokości 200 tys. złotych, zakaz...

Inne

Szczupłe, wręcz filigranowe, po 52-53 kg wagi. Brunetka Joanna Jóźwik (24 l.) biega na 800 metrów, natomiast Karolina Kołeczek (22 l.) przez płotki. Obie są ambitne, pracowite, a urodą mogą powalić niejednego mężczyznę na kolana. Nasze...

Piłka Nożna

Club Brugge ma naprawdę wiernych kibiców, którzy gotowi są zrobić praktycznie wszystko, byle tylko obejrzeć mecz swojej ukochanej drużyny. Jeden z fanów belgijskiego klubu postanowił przełożyć swoją... eutanazję, byle tylko ostatni raz móc...

Piłka nożna

Wiem doskonale, że klub ma wobec mnie spore oczekiwania. Chińczycy zainwestowali w mój transfer sporo pieniędzy, więc nic dziwnego. Moje największe problemy to sen i język. Mam spore kłopoty z przestawieniem się na inny czas. No i język...

Euro 2016

Nie oszukujmy się - pieniądze rządzą dzisiejszym futbolem. Piłkarze reprezentacji Polski z pewnością nie mogą narzekać na zarobki w klubach, a teraz mogą także wzbogacić się na meczach kadry. Wraz ze Zbigniewem Bońkiem biało-czerwoni...

Inne

Daniel Górak (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Bartosz Such (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz), to najczęściej wymieniane nazwiska w typowaniu pretendentów do zdobycia tytułu indywidualnego mistrza Polski 2015 seniorów w tenisie stołowym.

Sporty motorowe

Fernando Alonso pierwszy wyścig w nadchodzącym  sezonie ma z, nomen omen, głowy - po wypadku podczas testów cierpi na zaniki pamięci. Lekarze McLarena wolą nie ryzykować i nie dopuścili Hiszpana do GP Australii.

Inne

Już w czwartek startują Halowe Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Impreza odbędzie się w Pradze (5-8 marca). Nasi sportowcy są w dobrych nastrojach, a wielu z nich głośno mówi o medalach. Jak spiszą się nasi lekkoatleci? Halowe ME w...

Siatkówka

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów pokonali Lokomotiw Nowosybirsk i są praktycznie o krok od awansu do Final Four Ligi Mistrzów. W meczu rewanżowym drugiej fazy play off polskiej ekipie wystarczy zdobycie dwóch setów. W mniej komfortowej...

Ekstraklasa

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław to zdecydowanie najciekawsza para ćwierćfinałowa Pucharu Polski. W czwartek przy Łazienkowskiej obie drużyny zmierzą się w meczu rewanżowym. We Wrocławiu padł remis 1:1. Trener mistrzów Polski Henning Berg...

Piłka nożna - wyniki

Wyniki

Tabele

Ekstraklasa>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2015 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 1 Górnik Łęczna
01.03.2015 18:00 Legia Warszawa 3 : 0 Podbeskidzie
01.03.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 2 Korona Kielce
28.02.2015 18:00 Górnik Zabrze 3 : 3 Śląsk Wrocław
28.02.2015 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Piast Gliwice
28.02.2015 15:30 GKS Bełchatów 3 : 1 Wisła Kraków
27.02.2015 20:30 Cracovia 0 : 0 Lech Poznań
27.02.2015 18:00 Ruch Chorzów 1 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.02.2015 18:00 Piast Gliwice 3 : 1 GKS Bełchatów
22.02.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 0 Legia Warszawa
22.02.2015 15:30 Lech Poznań 2 : 1 Ruch Chorzów
21.02.2015 18:00 Śląsk Wrocław 0 : 1 Jagiellonia Białystok
21.02.2015 15:30 Lechia Gdańsk 0 : 0 Zawisza Bydgoszcz
21.02.2015 15:30 Górnik Łęczna 0 : 1 Górnik Zabrze
20.02.2015 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Pogoń Szczecin
20.02.2015 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.02.2015 18:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Korona Kielce
15.02.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 3 Jagiellonia Białystok
15.02.2015 15:30 Cracovia 1 : 1 Śląsk Wrocław
14.02.2015 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 1 Lech Poznań
14.02.2015 15:30 Ruch Chorzów 2 : 0 Piast Gliwice
14.02.2015 15:30 GKS Bełchatów 1 : 2 Podbeskidzie
13.02.2015 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Wisła Kraków
13.02.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 0 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.12.2014 18:00 Górnik Łęczna 3 : 1 Legia Warszawa
14.12.2014 18:00 Piast Gliwice 1 : 0 Pogoń Szczecin
14.12.2014 15:30 Podbeskidzie 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
13.12.2014 18:00 Lech Poznań 1 : 0 Lechia Gdańsk
13.12.2014 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Wisła Kraków
13.12.2014 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Górnik Zabrze
12.12.2014 20:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 GKS Bełchatów
12.12.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 2 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2014 18:00 Ruch Chorzów 2 : 0 Podbeskidzie
07.12.2014 18:00 Wisła Kraków 1 : 2 Lech Poznań
07.12.2014 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 1 Piast Gliwice
06.12.2014 18:00 Cracovia 1 : 1 Jagiellonia Białystok
06.12.2014 15:30 Pogoń Szczecin 2 : 0 Korona Kielce
06.12.2014 15:30 GKS Bełchatów 1 : 1 Górnik Łęczna
05.12.2014 20:30 Górnik Zabrze 0 : 4 Legia Warszawa
05.12.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 1 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2014 18:00 Legia Warszawa 2 : 0 Cracovia
30.11.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 1 Pogoń Szczecin
30.11.2014 15:30 Lech Poznań 3 : 0 Górnik Zabrze
29.11.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 0 GKS Bełchatów
29.11.2014 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Lechia Gdańsk
29.11.2014 15:30 Jagiellonia Białystok 0 : 0 Zawisza Bydgoszcz
28.11.2014 20:30 Piast Gliwice 0 : 0 Wisła Kraków
28.11.2014 18:00 Górnik Łęczna 3 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 18:00 Cracovia 1 : 2 Górnik Zabrze
23.11.2014 18:00 Piast Gliwice 3 : 2 Lech Poznań
23.11.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 1 Jagiellonia Białystok
22.11.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 2 Zawisza Bydgoszcz
22.11.2014 15:30 Pogoń Szczecin 1 : 2 Podbeskidzie
22.11.2014 15:30 Wisła Kraków 2 : 0 Górnik Zabrze
21.11.2014 20:30 GKS Bełchatów 0 : 3 Legia Warszawa
21.11.2014 18:00 Ruch Chorzów 1 : 0 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Legia Warszawa
09.11.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Górnik Zabrze
09.11.2014 15:30 Ruch Chorzów 5 : 2 Jagiellonia Białystok
08.11.2014 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Śląsk Wrocław
08.11.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 1 Cracovia
08.11.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Korona Kielce
07.11.2014 20:00 Lech Poznań 1 : 1 Podbeskidzie
07.11.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 0 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 1 GKS Bełchatów
03.11.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 4 Piast Gliwice
02.11.2014 18:00 Legia Warszawa 2 : 1 Ruch Chorzów
02.11.2014 15:30 Cracovia 1 : 0 Zawisza Bydgoszcz
02.11.2014 15:30 Śląsk Wrocław 1 : 1 Lech Poznań
02.11.2014 13:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Pogoń Szczecin
31.10.2014 20:30 Korona Kielce 3 : 2 Wisła Kraków
31.10.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 1 Korona Kielce
26.10.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Legia Warszawa
26.10.2014 15:30 Lech Poznań 1 : 0 Górnik Łęczna
25.10.2014 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Cracovia
25.10.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 4 Śląsk Wrocław
25.10.2014 15:30 Piast Gliwice 0 : 2 Jagiellonia Białystok
24.10.2014 20:30 Wisła Kraków 3 : 2 Podbeskidzie
24.10.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 GKS Bełchatów
19.10.2014 18:00 Górnik Zabrze 0 : 5 Wisła Kraków
19.10.2014 15:30 Korona Kielce 2 : 2 Lech Poznań
18.10.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 5 : 0 Pogoń Szczecin
18.10.2014 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Górnik Łęczna
18.10.2014 15:30 Śląsk Wrocław 3 : 0 Piast Gliwice
17.10.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 0 Lechia Gdańsk
17.10.2014 18:00 Cracovia 1 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 18:00 Lech Poznań 5 : 0 GKS Bełchatów
05.10.2014 15:30 Piast Gliwice 3 : 1 Legia Warszawa
05.10.2014 15:30 Pogoń Szczecin 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
04.10.2014 20:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Zabrze
04.10.2014 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 0 Cracovia
04.10.2014 15:30 Górnik Łęczna 1 : 0 Korona Kielce
03.10.2014 20:30 Wisła Kraków 0 : 2 Jagiellonia Białystok
03.10.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 2 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 4 : 2 Podbeskidzie
28.09.2014 18:00 Cracovia 1 : 0 Wisła Kraków
28.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 2 : 2 Lechia Gdańsk
27.09.2014 20:30 Legia Warszawa 2 : 2 Lech Poznań
27.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Pogoń Szczecin
27.09.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Ruch Chorzów
26.09.2014 20:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Górnik Łęczna
26.09.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 0 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 18:00 Górnik Łęczna 0 : 0 Jagiellonia Białystok
21.09.2014 18:00 Wisła Kraków 0 : 3 Legia Warszawa
21.09.2014 15:30 Ruch Chorzów 0 : 1 GKS Bełchatów
20.09.2014 20:30 Lech Poznań 6 : 2 Zawisza Bydgoszcz
20.09.2014 18:00 Podbeskidzie 0 : 3 Górnik Zabrze
20.09.2014 15:30 Piast Gliwice 4 : 2 Cracovia
19.09.2014 20:30 Lechia Gdańsk 0 : 1 Pogoń Szczecin
19.09.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 1 Podbeskidzie
14.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 1 Lechia Gdańsk
14.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 1 : 2 Piast Gliwice
13.09.2014 20:30 Legia Warszawa 4 : 3 Śląsk Wrocław
13.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Lech Poznań
13.09.2014 15:30 Cracovia 2 : 1 Górnik Łęczna
12.09.2014 20:30 Pogoń Szczecin 1 : 1 Ruch Chorzów
12.09.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 4 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 18:00 Lech Poznań 1 : 1 Cracovia
31.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 3 Ruch Chorzów
31.08.2014 15:30 Podbeskidzie 2 : 1 Legia Warszawa
30.08.2014 20:30 Korona Kielce 0 : 3 Jagiellonia Białystok
30.08.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Górnik Zabrze
30.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 4 : 2 Pogoń Szczecin
29.08.2014 20:30 Wisła Kraków 1 : 0 GKS Bełchatów
29.08.2014 18:00 Piast Gliwice 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 0 : 0 Piast Gliwice
24.08.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 0 Lech Poznań
24.08.2014 15:30 Legia Warszawa 2 : 0 Korona Kielce
23.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 1 : 3 Śląsk Wrocław
23.08.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Górnik Łęczna
23.08.2014 15:30 Cracovia 1 : 3 Podbeskidzie
22.08.2014 20:00 Pogoń Szczecin 0 : 3 Wisła Kraków
22.08.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 2 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 GKS Bełchatów
17.08.2014 18:00 Wisła Kraków 3 : 1 Lechia Gdańsk
17.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Cracovia
16.08.2014 20:30 Lech Poznań 1 : 1 Pogoń Szczecin
16.08.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 1 Ruch Chorzów
16.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 5 : 2 Zawisza Bydgoszcz
15.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 3 Legia Warszawa
15.08.2014 18:00 Korona Kielce 0 : 3 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.08.2014 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Piast Gliwice
10.08.2014 18:00 Wisła Kraków 2 : 2 Ruch Chorzów
10.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Lech Poznań
10.08.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Podbeskidzie
09.08.2014 20:30 Legia Warszawa 5 : 0 Górnik Łęczna
09.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Śląsk Wrocław
08.08.2014 20:30 Górnik Zabrze 3 : 0 Jagiellonia Białystok
08.08.2014 18:00 Cracovia 2 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.08.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 GKS Bełchatów
03.08.2014 18:00 Lech Poznań 2 : 3 Wisła Kraków
03.08.2014 15:30 Podbeskidzie 3 : 0 Ruch Chorzów
03.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
02.08.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 1 Górnik Zabrze
02.08.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 2 Pogoń Szczecin
01.08.2014 20:30 Piast Gliwice 1 : 3 Lechia Gdańsk
01.08.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.07.2014 18:00 Wisła Kraków 1 : 1 Piast Gliwice
27.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Lech Poznań
27.07.2014 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Łęczna
27.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 3 Jagiellonia Białystok
26.07.2014 20:30 Cracovia 1 : 3 Legia Warszawa
26.07.2014 18:00 Pogoń Szczecin 4 : 1 Śląsk Wrocław
25.07.2014 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Podbeskidzie
25.07.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Cracovia
20.07.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Ruch Chorzów
20.07.2014 15:30 Lech Poznań 4 : 0 Piast Gliwice
20.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Korona Kielce
19.07.2014 20:30 Legia Warszawa 0 : 1 GKS Bełchatów
19.07.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Lechia Gdańsk
18.07.2014 20:30 Górnik Łęczna 1 : 1 Wisła Kraków
18.07.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 3 Pogoń Szczecin
drużyna mecze bramki punkty
1. Legia Warszawa 21 45-23 42
2. Jagiellonia Białystok 21 35-26 38
3. Lech Poznań 21 40-22 37
4. Śląsk Wrocław 21 35-26 37
5. Wisła Kraków 21 36-29 33
6. Górnik Zabrze 21 30-30 33
7. Podbeskidzie 21 32-26 31
8. GKS Bełchatów 21 21-26 30
9. Pogoń Szczecin 21 28-30 29
10. Piast Gliwice 21 26-31 29
11. Górnik Łęczna 21 25-26 28
12. Lechia Gdańsk 21 26-28 26
13. Korona Kielce 21 22-32 26
14. Cracovia 21 21-29 25
15. Ruch Chorzów 21 24-31 21
16. Zawisza Bydgoszcz 21 21-42 14

Wyniki

Tabele

<Bundesliga>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.12.2014 15:30 Hertha Berlin 0 : 1 Bayern Monachium
30.11.2014 17:30 Eintracht Frankfurt 2 : 0 Borussia Dortmund
30.11.2014 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 0 Borussia M'gladbach
29.11.2014 18:30 Hoffenheim 4 : 3 Hannover 96
29.11.2014 15:30 FC Augsburg 3 : 1 Hamburger SV
29.11.2014 15:30 Bayer Leverkusen 5 : 1 1.FC Koeln
29.11.2014 15:30 Schalke 04 4 : 1 FSV Mainz
29.11.2014 15:30 Werder Brema 4 : 0 SC Paderborn
28.11.2014 20:30 SC Freiburg 1 : 4 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.11.2014 17:30 VfB Stuttgart 0 : 1 FC Augsburg
23.11.2014 15:30 Hamburger SV 2 : 0 Werder Brema
22.11.2014 18:30 1.FC Koeln 1 : 2 Hertha Berlin
22.11.2014 15:30 FSV Mainz 2 : 2 SC Freiburg
22.11.2014 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 Hoffenheim
22.11.2014 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 3 Eintracht Frankfurt
22.11.2014 15:30 Hannover 96 1 : 3 Bayer Leverkusen
22.11.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 2 Borussia Dortmund
22.11.2014 15:30 Schalke 04 3 : 2 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 17:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Borussia M'gladbach
09.11.2014 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 0 Hamburger SV
08.11.2014 18:30 Werder Brema 2 : 0 VfB Stuttgart
08.11.2014 15:30 Bayer Leverkusen 0 : 0 FSV Mainz
08.11.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 4 Bayern Monachium
08.11.2014 15:30 FC Augsburg 3 : 0 SC Paderborn
08.11.2014 15:30 SC Freiburg 2 : 0 Schalke 04
08.11.2014 15:30 Hoffenheim 3 : 4 1.FC Koeln
07.11.2014 20:30 Hertha Berlin 0 : 2 Hannover 96
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.11.2014 17:30 1.FC Koeln 0 : 1 SC Freiburg
02.11.2014 17:30 SC Paderborn 3 : 1 Hertha Berlin
02.11.2014 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 1 1899 Hoffenheim
01.11.2014 18:30 Bayern Monachium 2 : 1 Borussia Dortmund
01.11.2014 15:30 FSV Mainz 1 : 2 Werder Brema
01.11.2014 15:30 Hannover 96 1 : 0 Eintracht Frankfurt
01.11.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 4 VfL Wolfsburg
01.11.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 0 Bayer Leverkusen
31.10.2014 20:30 Schalke 04 1 : 0 FC Augsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 17:30 Borussia M'gladbach 0 : 0 Bayern Monachium
26.10.2014 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 FSV Mainz
25.10.2014 18:30 Bayer Leverkusen 1 : 0 Schalke 04
25.10.2014 15:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Hannover 96
25.10.2014 15:30 FC Augsburg - : - SC Freiburg
25.10.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 0 SC Paderborn
25.10.2014 15:30 Hertha Berlin 3 : 0 Hamburger SV
25.10.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 4 : 5 VfB Stuttgart
24.10.2014 20:30 Werder Brema 0 : 1 1.FC Koeln
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.10.2014 17:30 SC Paderborn 3 : 1 Eintracht Frankfurt
19.10.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 1 Hoffenheim
18.10.2014 18:30 Schalke 04 2 : 0 Hertha Berlin
18.10.2014 15:30 Bayern Monachium 6 : 0 Werder Brema
18.10.2014 15:30 FSV Mainz 2 : 1 FC Augsburg
18.10.2014 15:30 Hannover 96 0 : 3 Borussia M'gladbach
18.10.2014 15:30 SC Freiburg 1 : 2 VfL Wolfsburg
18.10.2014 15:30 VfB Stuttgart 3 : 3 Bayer Leverkusen
18.10.2014 15:30 1.FC Koeln 2 : 1 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 17:00 Borussia M'gladbach 1 : 1 FSV Mainz
05.10.2014 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 0 FC Augsburg
04.10.2014 18:30 Eintracht Frankfurt 3 : 2 1.FC Koeln
04.10.2014 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 Hannover 96
04.10.2014 15:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Hamburger SV
04.10.2014 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 2 SC Paderborn
04.10.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 1 Schalke 04
04.10.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 SC Freiburg
03.10.2014 20:30 Hertha Berlin 3 : 2 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2014 17:30 Hamburger SV 1 : 2 Eintracht Frankfurt
28.09.2014 15:30 FC Augsburg 1 : 0 Hertha Berlin
27.09.2014 18:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Werder Brema
27.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 1 Borussia Dortmund
27.09.2014 15:30 SC Freiburg 0 : 0 Bayer Leverkusen
27.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 1 : 0 Hannover 96
27.09.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 2 Bayern Monachium
27.09.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 2 Borussia M'gladbach
26.09.2014 20:30 FSV Mainz 0 : 0 1899 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.09.2014 20:00 Borussia Dortmund 2 : 2 VfB Stuttgart
24.09.2014 20:00 Bayer Leverkusen 1 : 0 FC Augsburg
24.09.2014 20:00 Borussia M'gladbach 1 : 0 Hamburger SV
24.09.2014 20:00 Hannover 96 1 : 0 1.FC Koeln
24.09.2014 20:00 Hertha Berlin 1 : 0 VfL Wolfsburg
23.09.2014 20:00 Bayern Monachium 4 : 0 SC Paderborn
23.09.2014 20:00 1899 Hoffenheim 3 : 3 SC Freiburg
23.09.2014 20:00 Werder Brema 0 : 3 Schalke 04
23.09.2014 20:00 Eintracht Frankfurt 2 : 2 FSV Mainz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:30 1.FC Koeln 0 : 0 Borussia M'gladbach
21.09.2014 15:30 VfL Wolfsburg 4 : 1 Bayer Leverkusen
20.09.2014 18:30 FSV Mainz 2 : 0 Borussia Dortmund
20.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 2 Eintracht Frankfurt
20.09.2014 15:30 FC Augsburg 4 : 2 Werder Brema
20.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1899 Hoffenheim
20.09.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Bayern Monachium
20.09.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 0 Hannover 96
19.09.2014 20:30 SC Freiburg 2 : 2 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.09.2014 17:30 Hannover 96 2 : 0 Hamburger SV
14.09.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 1 FC Augsburg
13.09.2014 18:30 Borussia M'gladbach 4 : 1 Schalke 04
13.09.2014 15:30 Bayern Monachium 2 : 0 VfB Stuttgart
13.09.2014 15:30 Borussia Dortmund 3 : 1 SC Freiburg
13.09.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 1 VfL Wolfsburg
13.09.2014 15:30 Hertha Berlin 1 : 3 FSV Mainz
13.09.2014 15:30 SC Paderborn 0 : 0 1.FC Koeln
12.09.2014 20:30 Bayer Leverkusen 3 : 3 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:30 SC Freiburg 0 : 0 Borussia M'gladbach
31.08.2014 15:30 FSV Mainz 0 : 0 Hannover 96
30.08.2014 18:30 Schalke 04 1 : 1 Bayern Monachium
30.08.2014 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 2 Hertha Berlin
30.08.2014 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 2 Eintracht Frankfurt
30.08.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 1899 Hoffenheim
30.08.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1.FC Koeln
30.08.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 3 SC Paderborn
29.08.2014 20:30 FC Augsburg 2 : 3 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.08.2014 17:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 VfB Stuttgart
24.08.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 2 FSV Mainz
23.08.2014 18:30 Borussia Dortmund 0 : 2 Bayer Leverkusen
23.08.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 0 FC Augsburg
23.08.2014 15:30 Hannover 96 2 : 1 Schalke 04
23.08.2014 15:30 Hertha Berlin 2 : 2 Werder Brema
23.08.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 SC Freiburg
23.08.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 0 Hamburger SV
22.08.2014 20:30 Bayern Monachium 2 : 1 VfL Wolfsburg
drużyna mecze bramki punkty
1. Bayern Monachium 13 32-3 33
2. VfL Wolfsburg 13 25-12 26
3. Bayer Leverkusen 13 25-17 23
4. FC Augsburg 13 18-13 21
5. Borussia M'gladbach 13 16-10 20
6. Schalke 04 13 21-18 20
7. 1899 Hoffenheim 13 21-21 20
8. Hannover 96 13 13-18 19
9. Eintracht Frankfurt 13 22-24 18
10. FSV Mainz 13 16-18 16
11. SC Paderborn 13 18-22 16
12. 1.FC Koeln 13 13-18 15
13. Hertha Berlin 13 17-23 14
14. Werder Brema 13 18-26 13
15. SC Freiburg 13 14-20 12
16. VfB Stuttgart 13 18-27 12
17. Hamburger SV 13 7-17 12
18. Borussia Dortmund 13 14-21 11

Wyniki

Tabele

<Premier League>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.12.2014 20:45 Arsenal Londyn 1 : 0 Southampton
03.12.2014 20:45 Chelsea 3 : 0 Tottenham
03.12.2014 20:45 Everton 1 : 1 Hull City
03.12.2014 20:45 Sunderland 1 : 4 Manchester City
02.12.2014 21:00 Crystal Palace 0 : 1 Aston Villa
02.12.2014 21:00 West Bromwich Albion 1 : 2 West Ham United
02.12.2014 20:45 Burnley FC 1 : 1 Newcastle United
02.12.2014 20:45 Leicester City 1 : 3 Liverpool
02.12.2014 20:45 Manchester United 2 : 1 Stoke City
02.12.2014 20:45 Swansea City 2 : 0 Queens Park Rangers
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.11.2014 17:00 Tottenham 2 : 1 Everton
30.11.2014 14:30 Southampton 0 : 3 Manchester City
29.11.2014 18:30 Sunderland 0 : 0 Chelsea
29.11.2014 16:00 Burnley FC 1 : 1 Aston Villa
29.11.2014 16:00 Liverpool 1 : 0 Stoke City
29.11.2014 16:00 Manchester United 3 : 0 Hull City
29.11.2014 16:00 Queens Park Rangers 3 : 2 Leicester City
29.11.2014 16:00 Swansea City 1 : 1 Crystal Palace
29.11.2014 16:00 West Ham United 1 : 0 Newcastle United
29.11.2014 13:45 West Bromwich Albion 0 : 1 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 21:00 Aston Villa 1 : 1 Southampton
23.11.2014 17:00 Hull City 1 : 2 Tottenham
23.11.2014 14:30 Crystal Palace 3 : 1 Liverpool
22.11.2014 18:30 Arsenal Londyn 1 : 2 Manchester United
22.11.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 West Bromwich Albion
22.11.2014 16:00 Everton 2 : 1 West Ham United
22.11.2014 16:00 Leicester City 0 : 0 Sunderland
22.11.2014 16:00 Manchester City 2 : 1 Swansea City
22.11.2014 16:00 Newcastle United 1 : 0 Queens Park Rangers
22.11.2014 16:00 Stoke City 1 : 2 Burnley FC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 17:00 Swansea City 2 : 1 Arsenal Londyn
09.11.2014 14:30 Sunderland 1 : 1 Everton
09.11.2014 14:30 Tottenham 1 : 2 Stoke
09.11.2014 14:30 West Bromwich Albion 0 : 2 Newcastle United
08.11.2014 18:30 Queens Park Rangers 2 : 2 Manchester City
08.11.2014 16:00 Burnley FC 1 : 0 Hull City
08.11.2014 16:00 Manchester United 1 : 0 Crystal Palace
08.11.2014 16:00 Southampton 2 : 0 Leicester City
08.11.2014 16:00 West Ham United 0 : 0 Aston Villa
08.11.2014 13:45 Liverpool 1 : 2 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 21:00 Crystal Palace 1 : 3 Sunderland
02.11.2014 17:00 Aston Villa 1 : 2 Tottenham
02.11.2014 14:30 Manchester City 1 : 0 Manchester United
01.11.2014 16:00 Arsenal Londyn 3 : 0 Burnley FC
01.11.2014 16:00 Chelsea 2 : 1 Queens Park Rangers
01.11.2014 16:00 Everton 0 : 0 Swansea City
01.11.2014 16:00 Hull City 0 : 1 Southampton
01.11.2014 16:00 Leicester City 0 : 1 West Bromwich Albion
01.11.2014 16:00 Stoke City 2 : 2 West Ham United
01.11.2014 13:45 Newcastle United 1 : 0 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2014 21:00 Queens Park Rangers 2 : 0 Aston Villa
26.10.2014 17:00 Manchester United 1 : 1 Chelsea
26.10.2014 14:30 Burnley FC 1 : 3 Everton
26.10.2014 14:30 Tottenham 1 : 2 Newcastle United
25.10.2014 18:30 Swansea City 2 : 0 Leicester City
25.10.2014 16:00 Liverpool 0 : 0 Hull City
25.10.2014 16:00 Southampton 1 : 0 Stoke City
25.10.2014 16:00 Sunderland 0 : 2 Arsenal Londyn
25.10.2014 16:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Crystal Palace
25.10.2014 13:45 West Ham United 2 : 1 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 21:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Manchester United
19.10.2014 17:00 Stoke 2 : 1 Swansea City
19.10.2014 14:30 Queens Park Rangers 2 : 3 Liverpool
18.10.2014 16:00 Arsenal Londyn 2 : 2 Hull City
18.10.2014 16:00 Burnley FC 1 : 3 West Ham United
18.10.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 2 Chelsea
18.10.2014 16:00 Everton 3 : 0 Aston Villa
18.10.2014 16:00 Newcastle United 1 : 0 Leicester City
18.10.2014 16:00 Southampton 8 : 0 Sunderland
18.10.2014 13:45 Manchester City 4 : 1 Tottenham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 17:15 West Ham United 2 : 0 Queens Park Rangers
05.10.2014 15:05 Chelsea 2 : 0 Arsenal Londyn
05.10.2014 15:05 Tottenham 1 : 0 Southampton
05.10.2014 13:00 Manchester United 2 : 1 Everton
04.10.2014 18:30 Aston Villa 0 : 2 Manchester City
04.10.2014 16:00 Hull City 2 : 0 Crystal Palace
04.10.2014 16:00 Leicester City 2 : 2 Burnley FC
04.10.2014 16:00 Liverpool 2 : 1 West Bromwich Albion
04.10.2014 16:00 Sunderland 3 : 1 Stoke City
04.10.2014 16:00 Swansea City 2 : 2 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 21:00 Stoke City 1 : 0 Newcastle United
28.09.2014 17:00 West Bromwich Albion 4 : 0 Burnley FC
27.09.2014 18:30 Arsenal Londyn 1 : 1 Tottenham
27.09.2014 16:00 Chelsea 3 : 0 Aston Villa
27.09.2014 16:00 Crystal Palace 2 : 0 Leicester City
27.09.2014 16:00 Hull City 2 : 4 Manchester City
27.09.2014 16:00 Manchester United 2 : 1 West Ham United
27.09.2014 16:00 Southampton 2 : 1 Queens Park Rangers
27.09.2014 13:45 Liverpool 1 : 1 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:00 Everton 2 : 3 Crystal Palace
21.09.2014 17:00 Manchester City 1 : 1 Chelsea
21.09.2014 14:30 Leicester City 5 : 3 Manchester United
21.09.2014 14:30 Tottenham 0 : 1 West Bromwich Albion
20.09.2014 18:30 West Ham United 3 : 1 Liverpool
20.09.2014 16:00 Aston Villa 0 : 3 Arsenal Londyn
20.09.2014 16:00 Burnley FC 0 : 0 Sunderland
20.09.2014 16:00 Newcastle United 2 : 2 Hull City
20.09.2014 16:00 Swansea City 0 : 1 Southampton
20.09.2014 13:45 Queens Park Rangers 2 : 2 Stoke City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 21:00 Hull City 2 : 2 West Ham United
14.09.2014 17:00 Manchester United 4 : 0 Queens Park Rangers
13.09.2014 18:30 Liverpool 0 : 1 Aston Villa
13.09.2014 16:00 Chelsea 4 : 2 Swansea City
13.09.2014 16:00 Crystal Palace 0 : 0 Burnley FC
13.09.2014 16:00 Southampton 4 : 0 Newcastle United
13.09.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Leicester City
13.09.2014 16:00 Sunderland 2 : 2 Tottenham
13.09.2014 16:00 West Bromwich Albion 0 : 2 Everton
13.09.2014 13:45 Arsenal Londyn 2 : 2 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:00 Leicester City 1 : 1 Arsenal Londyn
31.08.2014 14:30 Aston Villa 2 : 1 Hull City
31.08.2014 14:30 Tottenham 0 : 3 Liverpool
30.08.2014 18:30 Everton 3 : 6 Chelsea
30.08.2014 16:00 Manchester City 0 : 1 Stoke City
30.08.2014 16:00 Newcastle United 3 : 3 Crystal Palace
30.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 1 : 0 Sunderland
30.08.2014 16:00 Swansea City 3 : 0 West Bromwich Albion
30.08.2014 16:00 West Ham United 1 : 3 Southampton
30.08.2014 13:45 Burnley FC 0 : 0 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 21:00 Manchester City 3 : 1 Liverpool
24.08.2014 17:00 Sunderland 1 : 1 Manchester United
24.08.2014 14:30 Hull City 1 : 1 Stoke
24.08.2014 14:30 Tottenham 4 : 0 Queens Park Rangers
23.08.2014 18:00 Everton 2 : 2 Arsenal Londyn
23.08.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 Leicester City
23.08.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 3 West Ham United
23.08.2014 16:00 Southampton 0 : 0 West Bromwich Albion
23.08.2014 16:00 Swansea City 1 : 0 Burnley FC
23.08.2014 13:45 Aston Villa 0 : 0 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 21:00 Burnley FC 1 : 3 Chelsea
17.08.2014 17:00 Newcastle United 0 : 2 Manchester City
17.08.2014 14:30 Liverpool 2 : 1 Southampton
16.08.2014 18:30 Arsenal Londyn 2 : 1 Crystal Palace
16.08.2014 16:00 Leicester City 2 : 2 Everton
16.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 0 : 1 Hull City
16.08.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Aston Villa
16.08.2014 16:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Sunderland
16.08.2014 16:00 West Ham United 0 : 1 Tottenham
16.08.2014 13:45 Manchester United 1 : 2 Swansea City
drużyna mecze bramki punkty
1. Chelsea 14 33-11 36
2. Manchester City 14 31-14 30
3. Southampton 14 24-10 26
4. Manchester United 14 24-16 25
5. West Ham United 14 23-17 24
6. Arsenal Londyn 14 22-15 23
7. Swansea City 14 19-14 22
8. Liverpool 14 19-19 20
9. Newcastle United 14 15-17 20
10. Tottenham 14 18-21 20
11. Everton 14 24-22 18
12. Aston Villa 14 8-18 16
13. Stoke City 14 14-18 15
14. Sunderland 14 13-23 14
15. Crystal Palace 14 18-23 13
16. West Bromwich Albion 14 14-20 13
17. Hull City 14 15-21 12
18. Burnley FC 14 10-22 12
19. Queens Park Rangers 14 14-27 11
20. Leicester City 14 14-24 10

Wyniki

Tabele

<Primera Division>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2014 20:45 Almeria 0 : 1 Rayo Vallecano
30.11.2014 21:00 Valencia 0 : 1 FC Barcelona
30.11.2014 19:00 Cordoba CF 0 : 2 Villarreal
30.11.2014 17:00 Sevilla 5 : 1 Granada CF
30.11.2014 12:00 Atletico Madryt 2 : 0 Deportivo LC
29.11.2014 22:00 Celta Vigo 0 : 1 Eibar
29.11.2014 20:00 Malaga 1 : 2 Real Madryt
29.11.2014 18:00 Espanyol 2 : 1 Levante
29.11.2014 16:00 Getafe 1 : 2 Athletic Bilbao
28.11.2014 20:45 Real Sociedad 3 : 0 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 20:45 Granada CF 0 : 0 Almeria
23.11.2014 21:00 Villarreal 2 : 1 Getafe
23.11.2014 19:00 Elche CF 2 : 2 Cordoba CF
23.11.2014 17:00 Levante 2 : 1 Valencia
23.11.2014 12:00 Rayo Vallecano 1 : 0 Celta Vigo
22.11.2014 22:00 Deportivo LC 0 : 0 Real Sociedad
22.11.2014 20:00 FC Barcelona 5 : 1 Sevilla
22.11.2014 18:00 Eibar 0 : 4 Real Madryt
22.11.2014 16:00 Atletico Madryt 3 : 1 Malaga
21.11.2014 20:45 Athletic Bilbao 3 : 1 Espanyol
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 21:00 Real Sociedad 2 : 1 Atletico Madryt
09.11.2014 19:00 Valencia 0 : 0 Athletic Bilbao
09.11.2014 17:00 Espanyol 1 : 1 Villarreal
09.11.2014 12:00 Sevilla 1 : 1 Levante
08.11.2014 22:00 Celta Vigo 0 : 0 Granada CF
08.11.2014 22:00 Malaga 2 : 1 Eibar
08.11.2014 20:00 Real Madryt 5 : 1 Rayo Vallecano
08.11.2014 18:00 Getafe 0 : 0 Elche CF
08.11.2014 16:00 Almeria 1 : 2 FC Barcelona
07.11.2014 20:45 Cordoba CF 0 : 0 Deportivo LC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 20:45 Rayo Vallecano 2 : 3 Eibar
02.11.2014 21:00 Elche CF 2 : 1 Espanyol
02.11.2014 19:00 Levante 2 : 1 Almeria
02.11.2014 17:00 Villarreal 1 : 3 Valencia
02.11.2014 12:00 Athletic Bilbao 1 : 0 Sevilla
01.11.2014 22:00 Real Sociedad 0 : 1 Malaga
01.11.2014 20:00 FC Barcelona 0 : 1 Celta Vigo
01.11.2014 18:00 Atletico Madryt 4 : 2 Cordoba CF
01.11.2014 16:00 Granada CF 0 : 4 Real Madryt
31.10.2014 20:45 Deportivo LC 1 : 2 Getafe
01.01.2014 18:00 Atletico Madryt - : - Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 21:00 Getafe 0 : 1 Atletico Madryt
26.10.2014 19:00 Sevilla 2 : 1 Villarreal
26.10.2014 17:00 Espanyol 0 : 0 Deportivo LC
26.10.2014 12:00 Malaga 4 : 0 Rayo Vallecano
25.10.2014 22:00 Cordoba CF 1 : 1 Real Sociedad
25.10.2014 22:00 Eibar 1 : 1 Granada CF
25.10.2014 20:00 Valencia 3 : 1 Elche CF
25.10.2014 18:00 Real Madryt 3 : 1 FC Barcelona
25.10.2014 16:00 Almeria 0 : 1 Athletic Bilbao
24.10.2014 21:00 Celta Vigo 3 : 0 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 20:45 Real Sociedad 1 : 2 Getafe
19.10.2014 21:00 Villarreal 2 : 0 Almeria
19.10.2014 19:00 Elche CF 0 : 2 Sevilla
19.10.2014 17:00 Deportivo LC 3 : 0 Valencia
19.10.2014 12:00 Atletico Madryt 2 : 0 Espanyol
18.10.2014 22:00 Cordoba CF 1 : 2 Malaga
18.10.2014 20:00 FC Barcelona 3 : 0 Eibar
18.10.2014 18:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Celta Vigo
18.10.2014 16:00 Levante 0 : 5 Real Madryt
17.10.2014 21:00 Granada CF 0 : 1 Rayo Vallecano
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 21:00 Real Madryt 5 : 0 Athletic Bilbao
05.10.2014 19:00 Espanyol 2 : 0 Real Sociedad
05.10.2014 17:00 Celta Vigo 1 : 3 Villarreal
05.10.2014 12:00 Sevilla 4 : 1 Deportivo LC
04.10.2014 22:00 Almeria 2 : 2 Elche CF
04.10.2014 22:00 Malaga 2 : 1 Granada CF
04.10.2014 20:00 Eibar 3 : 3 Levante
04.10.2014 18:00 Rayo Vallecano 0 : 2 FC Barcelona
04.10.2014 16:00 Valencia 3 : 1 Atletico Madryt
03.10.2014 21:00 Getafe 1 : 1 Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2014 21:00 Cordoba CF 0 : 0 Espanyol
28.09.2014 19:00 Real Sociedad 1 : 1 Valencia
28.09.2014 17:00 Deportivo LC 0 : 1 Almeria
28.09.2014 12:00 Getafe 1 : 0 Malaga
27.09.2014 22:00 Athletic Bilbao 0 : 0 Eibar
27.09.2014 22:00 Levante 0 : 2 Rayo Vallecano
27.09.2014 20:00 Atletico Madryt 4 : 0 Sevilla
27.09.2014 18:00 FC Barcelona 6 : 0 Granada CF
27.09.2014 16:00 Villarreal 0 : 2 Real Madryt
26.09.2014 21:00 Elche CF 0 : 1 Celta Vigo
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.09.2014 22:00 Valencia 3 : 0 Cordoba CF
25.09.2014 20:00 Espanyol 2 : 0 Getafe
24.09.2014 22:00 Sevilla 1 : 0 Real Sociedad
24.09.2014 22:00 Granada CF 0 : 1 Levante
24.09.2014 22:00 Malaga 0 : 0 FC Barcelona
24.09.2014 20:00 Almeria 0 : 1 Atletico Madryt
24.09.2014 20:00 Eibar 1 : 1 Villarreal
24.09.2014 20:00 Rayo Vallecano 2 : 1 Athletic Bilbao
23.09.2014 22:00 Celta Vigo 2 : 1 Deportivo LC
23.09.2014 20:00 Real Madryt 5 : 1 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 20:45 Getafe 0 : 3 Valencia
21.09.2014 21:00 Levante 0 : 5 FC Barcelona
21.09.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 3 Sevilla
21.09.2014 17:00 Villarreal 4 : 2 Rayo Vallecano
21.09.2014 12:00 Real Sociedad 1 : 2 Almeria
20.09.2014 22:00 Espanyol 2 : 2 Malaga
20.09.2014 20:00 Atletico Madryt 2 : 2 Celta Vigo
20.09.2014 18:00 Athletic Bilbao 0 : 1 Granada CF
20.09.2014 16:00 Deportivo LC 2 : 8 Real Madryt
19.09.2014 21:00 Elche CF 0 : 2 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 20:45 Eibar 0 : 1 Deportivo LC
14.09.2014 21:00 Granada CF 0 : 0 Villarreal
14.09.2014 19:00 Sevilla 2 : 0 Getafe
14.09.2014 17:00 Valencia 3 : 1 Espanyol
14.09.2014 12:00 Rayo Vallecano 2 : 3 Elche CF
13.09.2014 22:00 Celta Vigo 2 : 2 Real Sociedad
13.09.2014 20:00 Real Madryt 1 : 2 Atletico Madryt
13.09.2014 18:00 Malaga 0 : 0 Levante
13.09.2014 16:00 FC Barcelona 2 : 0 Athletic Bilbao
12.09.2014 21:00 Almeria 1 : 1 Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 23:00 Elche CF 1 : 1 Granada CF
31.08.2014 21:00 Real Sociedad 4 : 2 Real Madryt
31.08.2014 21:00 Deportivo LC 2 : 2 Rayo Vallecano
31.08.2014 19:00 Villarreal 0 : 1 FC Barcelona
30.08.2014 23:00 Espanyol 1 : 2 Sevilla
30.08.2014 21:00 Atletico Madryt 2 : 1 Eibar
30.08.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 1 Celta Vigo
30.08.2014 19:00 Athletic Bilbao 3 : 0 Levante
29.08.2014 22:00 Valencia 3 : 0 Malaga
29.08.2014 20:00 Getafe 1 : 0 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 22:00 Rayo Vallecano 0 : 0 Atletico Madryt
25.08.2014 20:00 Real Madryt 2 : 0 Cordoba CF
24.08.2014 23:00 Levante 0 : 2 Villarreal
24.08.2014 21:00 Celta Vigo 3 : 1 Getafe
24.08.2014 21:00 FC Barcelona 3 : 0 Elche CF
24.08.2014 19:00 Eibar 1 : 0 Real Sociedad
23.08.2014 23:00 Almeria 1 : 1 Espanyol
23.08.2014 21:00 Sevilla 1 : 1 Valencia
23.08.2014 21:00 Granada CF 2 : 1 Deportivo LC
23.08.2014 19:00 Malaga 1 : 0 Athletic Bilbao
drużyna mecze bramki punkty
1. Real Madryt 13 48-12 33
2. FC Barcelona 13 31-6 31
3. Atletico Madryt 13 25-12 29
4. Sevilla 13 24-17 26
5. Valencia 13 24-12 24
6. Villarreal 13 19-14 21
7. Malaga 13 16-14 21
8. Celta Vigo 13 17-13 20
9. Athletic Bilbao 13 12-14 18
10. Rayo Vallecano 13 16-24 17
11. Eibar 13 14-19 16
12. Espanyol 13 14-17 14
13. Getafe 13 10-18 14
14. Real Sociedad 13 15-16 13
15. Levante 13 10-28 12
16. Granada CF 13 7-22 11
17. Almeria 13 9-15 10
18. Deportivo LC 13 12-23 10
19. Elche CF 13 12-27 10
20. Cordoba CF 13 10-22 7

Wyniki

Tabele

<Serie A
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2014 21:00 Sampdoria 1 : 1 Napoli
30.11.2014 20:45 AS Roma 4 : 2 Inter Mediolan
30.11.2014 18:00 Juventus Turyn 2 : 1 Torino
30.11.2014 15:00 AC Milan 2 : 0 Udinese
30.11.2014 15:00 Cagliari 0 : 4 Fiorentina
30.11.2014 15:00 Cesena 0 : 3 Genoa
30.11.2014 15:00 Empoli 0 : 0 Atalanta
30.11.2014 15:00 Palermo 2 : 1 Parma
29.11.2014 20:45 Chievo Werona 0 : 0 Lazio Rzym
29.11.2014 18:00 Sassuolo 2 : 1 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 20:45 Genoa 1 : 1 Palermo
23.11.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Inter Mediolan
23.11.2014 15:00 Cesena 1 : 1 Sampdoria
23.11.2014 15:00 Napoli 3 : 3 Cagliari
23.11.2014 15:00 Parma 0 : 2 Empoli
23.11.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Chievo Werona
23.11.2014 15:00 Hellas Werona 1 : 2 Fiorentina
23.11.2014 12:30 Torino 0 : 1 Sassuolo
22.11.2014 20:45 Lazio Rzym 0 : 3 Juventus Turyn
22.11.2014 18:00 Atalanta 1 : 2 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 20:45 AS Roma 3 : 0 Torino
09.11.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Hellas Werona
09.11.2014 18:00 Fiorentina 0 : 1 Napoli
09.11.2014 15:30 Chievo Werona 2 : 1 Cesena
09.11.2014 15:00 Empoli 2 : 1 Lazio Rzym
09.11.2014 15:00 Juventus Turyn 7 : 0 Parma
09.11.2014 15:00 Palermo 1 : 1 Udinese
09.11.2014 12:30 Cagliari 1 : 1 Genoa
08.11.2014 20:45 Sampdoria 2 : 2 AC Milan
08.11.2014 18:00 Sassuolo 0 : 0 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 21:00 Lazio Rzym 4 : 2 Cagliari
03.11.2014 19:00 Cesena 1 : 1 Hellas Werona
02.11.2014 20:45 AC Milan 0 : 2 Palermo
02.11.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 0 Sassuolo
02.11.2014 15:00 Sampdoria 3 : 1 Fiorentina
02.11.2014 15:00 Torino 0 : 0 Atalanta
02.11.2014 15:00 Udinese 2 : 4 Genoa
01.11.2014 20:45 Parma 2 : 0 Inter Mediolan
01.11.2014 18:00 Empoli 0 : 2 Juventus Turyn
01.11.2014 15:00 Napoli 2 : 0 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.10.2014 20:45 Hellas Werona 1 : 1 Lazio Rzym
29.10.2014 20:45 Atalanta 1 : 1 Napoli
29.10.2014 20:45 Cagliari 1 : 1 AC Milan
29.10.2014 20:45 Fiorentina 3 : 0 Udinese
29.10.2014 20:45 Genoa 1 : 0 Juventus Turyn
29.10.2014 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Sampdoria
29.10.2014 20:45 Palermo 1 : 0 Chievo Werona
29.10.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 Cesena
29.10.2014 20:45 Torino 1 : 0 Parma
28.10.2014 20:45 Sassuolo 3 : 1 Empoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Fiorentina
26.10.2014 18:00 Cesena 0 : 1 Inter Mediolan
26.10.2014 18:00 Lazio Rzym 2 : 1 Torino
26.10.2014 18:00 Napoli 6 : 2 Hellas Werona
26.10.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Genoa
26.10.2014 15:00 Juventus Turyn 2 : 0 Palermo
26.10.2014 15:00 Udinese 2 : 0 Atalanta
25.10.2014 20:45 Sampdoria 0 : 0 AS Roma
25.10.2014 18:00 Parma 1 : 3 Sassuolo
25.10.2014 15:00 Empoli 0 : 4 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 20:45 Genoa 1 : 1 Empoli
19.10.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Napoli
19.10.2014 15:00 Atalanta 1 : 0 Parma
19.10.2014 15:00 Cagliari 2 : 2 Sampdoria
19.10.2014 15:00 Hellas Werona 1 : 3 AC Milan
19.10.2014 15:00 Palermo 2 : 1 Cesena
19.10.2014 15:00 Torino 1 : 0 Udinese
19.10.2014 12:30 Fiorentina 0 : 2 Lazio Rzym
18.10.2014 20:45 Sassuolo 1 : 1 Juventus Turyn
18.10.2014 18:00 AS Roma 3 : 0 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 20:45 Fiorentina 3 : 0 Inter Mediolan
05.10.2014 20:45 Napoli 2 : 1 Torino
05.10.2014 18:00 Juventus Turyn 3 : 2 AS Roma
05.10.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 2 Sassuolo
05.10.2014 15:00 Parma 1 : 2 Genoa
05.10.2014 15:00 Sampdoria 1 : 0 Atalanta
05.10.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Cesena
05.10.2014 12:30 Empoli 3 : 0 Palermo
04.10.2014 20:45 AC Milan 2 : 0 Chievo Werona
04.10.2014 18:00 Hellas Werona 1 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 21:00 Palermo 0 : 4 Lazio Rzym
29.09.2014 19:00 Udinese 4 : 2 Parma
28.09.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
28.09.2014 15:00 Cesena 1 : 1 AC Milan
28.09.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 1 Empoli
28.09.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 4 Cagliari
28.09.2014 15:00 Torino 1 : 1 Fiorentina
28.09.2014 12:30 Sassuolo 0 : 1 Napoli
27.09.2014 20:45 Atalanta 0 : 3 Juventus Turyn
27.09.2014 18:00 AS Roma 2 : 0 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.09.2014 20:45 Lazio Rzym 0 : 1 Udinese
24.09.2014 20:45 Cagliari 1 : 2 Torino
24.09.2014 20:45 Fiorentina 0 : 0 Sassuolo
24.09.2014 20:45 Hellas Werona 2 : 2 Genoa
24.09.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 0 Atalanta
24.09.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 Cesena
24.09.2014 20:45 Napoli 3 : 3 Palermo
24.09.2014 20:45 Parma 1 : 2 AS Roma
24.09.2014 20:45 Sampdoria 2 : 1 Chievo Werona
23.09.2014 20:45 Empoli 2 : 2 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 20:45 Palermo 1 : 1 Inter Mediolan
21.09.2014 20:45 Torino 0 : 1 Hellas Werona
21.09.2014 18:00 Atalanta 0 : 1 Fiorentina
21.09.2014 18:00 Udinese 1 : 0 Napoli
21.09.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Lazio Rzym
21.09.2014 15:00 AS Roma 2 : 0 Cagliari
21.09.2014 15:00 Sassuolo 0 : 0 Sampdoria
21.09.2014 12:30 Chievo Werona 2 : 3 Parma
20.09.2014 20:45 AC Milan 0 : 1 Juventus Turyn
20.09.2014 18:00 Cesena 2 : 2 Empoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 20:45 Hellas Werona 2 : 1 Palermo
14.09.2014 20:45 Parma 4 : 5 AC Milan
14.09.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Atalanta
14.09.2014 15:00 Fiorentina 0 : 0 Genoa
14.09.2014 15:00 Inter Mediolan 7 : 0 Sassuolo
14.09.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Cesena
14.09.2014 15:00 Napoli 0 : 1 Chievo Werona
14.09.2014 12:30 Sampdoria 2 : 0 Torino
13.09.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 0 Udinese
13.09.2014 18:00 Empoli 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 20:45 Cesena 1 : 0 Parma
31.08.2014 20:45 Genoa 1 : 2 Napoli
31.08.2014 20:45 Palermo 1 : 1 Sampdoria
31.08.2014 20:45 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
31.08.2014 20:45 Torino 0 : 0 Inter Mediolan
31.08.2014 20:45 Udinese 2 : 0 Empoli
31.08.2014 18:00 Atalanta 0 : 0 Hellas Werona
31.08.2014 18:00 AC Milan 3 : 1 Lazio Rzym
30.08.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 Fiorentina
30.08.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.05.2014 20:45 AC Milan 2 : 1 Sassuolo
18.05.2014 20:45 Chievo Werona 2 : 1 Inter Mediolan
18.05.2014 20:45 Fiorentina 2 : 2 Torino
18.05.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 0 Bologna
18.05.2014 20:45 Napoli 5 : 1 Hellas Werona
18.05.2014 20:45 Parma 2 : 0 Livorno
18.05.2014 15:00 Catania 2 : 1 Atalanta
18.05.2014 15:00 Genoa 1 : 0 AS Roma
18.05.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 0 Cagliari
17.05.2014 20:45 Udinese 3 : 3 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2014 17:45 AS Roma 0 : 1 Juventus Turyn
11.05.2014 15:00 Bologna 1 : 2 Catania
11.05.2014 15:00 Cagliari 0 : 1 Chievo Werona
11.05.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Fiorentina
11.05.2014 15:00 Sampdoria 2 : 5 Napoli
11.05.2014 15:00 Sassuolo 4 : 2 Genoa
11.05.2014 15:00 Torino 1 : 1 Parma
11.05.2014 12:30 Atalanta 2 : 1 AC Milan
10.05.2014 20:45 Inter Mediolan 4 : 1 Lazio Rzym
10.05.2014 18:00 Hellas Werona 2 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.05.2014 21:00 Napoli 3 : 0 Cagliari
06.05.2014 19:00 Fiorentina 3 : 4 Sassuolo
05.05.2014 21:00 Juventus Turyn 1 : 0 Atalanta
05.05.2014 19:00 Lazio Rzym 3 : 3 Hellas Werona
04.05.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Inter Mediolan
04.05.2014 15:00 Catania 4 : 1 AS Roma
04.05.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Torino
04.05.2014 15:00 Genoa 0 : 0 Bologna
04.05.2014 15:00 Parma 2 : 0 Sampdoria
04.05.2014 15:00 Udinese 5 : 3 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.04.2014 20:45 Sassuolo 1 : 3 Juventus Turyn
27.04.2014 20:45 Atalanta 1 : 1 Genoa
27.04.2014 15:00 Livorno 0 : 2 Lazio Rzym
27.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 0 Parma
27.04.2014 15:00 Sampdoria 2 : 1 Chievo Werona
27.04.2014 15:00 Torino 2 : 0 Udinese
27.04.2014 12:30 Hellas Werona 4 : 0 Catania
26.04.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Napoli
26.04.2014 18:00 Bologna 0 : 3 Fiorentina
25.04.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.04.2014 21:00 Fiorentina 0 : 1 AS Roma
19.04.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Bologna
19.04.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Livorno
19.04.2014 15:00 Atalanta 1 : 2 Hellas Werona
19.04.2014 15:00 Catania 2 : 1 Sampdoria
19.04.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sassuolo
19.04.2014 15:00 Genoa 1 : 2 Cagliari
19.04.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 3 Torino
19.04.2014 15:00 Parma 0 : 2 Inter Mediolan
19.04.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.04.2014 20:45 Udinese 0 : 2 Juventus Turyn
13.04.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Catania
13.04.2014 15:00 Livorno 2 : 4 Chievo Werona
13.04.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 5 Fiorentina
13.04.2014 15:00 Napoli 4 : 2 Lazio Rzym
13.04.2014 15:00 Sampdoria 0 : 4 Inter Mediolan
13.04.2014 15:00 Torino 2 : 1 Genoa
13.04.2014 12:30 Bologna 1 : 1 Parma
12.04.2014 20:45 AS Roma 3 : 1 Atalanta
12.04.2014 18:00 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2014 21:00 Genoa 1 : 2 AC Milan
07.04.2014 19:00 Juventus Turyn 2 : 0 Livorno
06.04.2014 20:45 Parma 1 : 0 Napoli
06.04.2014 15:00 Fiorentina 2 : 1 Udinese
06.04.2014 15:00 Atalanta 0 : 2 Sassuolo
06.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 3 AS Roma
06.04.2014 15:00 Catania 1 : 2 Torino
06.04.2014 12:30 Lazio Rzym 2 : 0 Sampdoria
05.04.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Bologna
05.04.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.03.2014 21:00 Livorno 2 : 2 Inter Mediolan
31.03.2014 19:00 Udinese 1 : 0 Catania
30.03.2014 20:45 Napoli 2 : 0 Juventus Turyn
30.03.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 0 Genoa
30.03.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 2 Parma
30.03.2014 15:00 Sampdoria 0 : 0 Fiorentina
30.03.2014 15:00 Torino 2 : 1 Cagliari
30.03.2014 12:30 Sassuolo 0 : 2 AS Roma
29.03.2014 20:45 AC Milan 3 : 0 Chievo Werona
29.03.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.03.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Udinese
26.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 2 AC Milan
26.03.2014 20:45 Atalanta 2 : 0 Livorno
26.03.2014 20:45 Cagliari 1 : 0 Hellas Werona
26.03.2014 20:45 Catania 2 : 4 Napoli
26.03.2014 20:45 Chievo Werona 3 : 0 Bologna
26.03.2014 20:45 Genoa 2 : 0 Lazio Rzym
26.03.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 1 Parma
26.03.2014 20:45 Sassuolo 1 : 2 Sampdoria
25.03.2014 20:45 AS Roma 2 : 1 Torino
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.03.2014 20:45 Catania 0 : 1 Juventus Turyn
23.03.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 AC Milan
23.03.2014 18:30 Napoli 0 : 1 Fiorentina
23.03.2014 15:00 Bologna 1 : 0 Cagliari
23.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 2 Atalanta
23.03.2014 15:00 Sampdoria 5 : 0 Hellas Werona
23.03.2014 15:00 Udinese 1 : 0 Sassuolo
23.03.2014 12:30 Parma 1 : 1 Genoa
22.03.2014 20:45 Chievo Werona 0 : 2 AS Roma
22.03.2014 18:00 Torino 3 : 1 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.03.2014 21:00 AS Roma 3 : 2 Udinese
17.03.2014 19:00 Torino 0 : 1 Napoli
16.03.2014 20:45 Fiorentina 3 : 1 Chievo Werona
16.03.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Juventus Turyn
16.03.2014 15:00 AC Milan 2 : 4 Parma
16.03.2014 15:00 Livorno 2 : 1 Bologna
16.03.2014 15:00 Cagliari 0 : 2 Lazio Rzym
16.03.2014 15:00 Sassuolo 3 : 1 Catania
16.03.2014 12:30 Atalanta 3 : 0 Sampdoria
15.03.2014 20:45 Hellas Werona 0 : 2 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2014 20:45 Napoli 1 : 0 AS Roma
09.03.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 1 Genoa
09.03.2014 15:00 Bologna 0 : 0 Sassuolo
09.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 0 Torino
09.03.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 1 Atalanta
09.03.2014 15:00 Parma 2 : 0 Hellas Werona
09.03.2014 15:00 Sampdoria 4 : 2 Livorno
09.03.2014 12:30 Juventus Turyn 1 : 0 Fiorentina
08.03.2014 20:45 Catania 1 : 1 Cagliari
08.03.2014 18:00 Udinese 1 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 1 Lazio Rzym
02.03.2014 20:45 AC Milan 0 : 2 Juventus Turyn
02.03.2014 18:30 Livorno 1 : 1 Napoli
02.03.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Chievo Werona
02.03.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Catania
02.03.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 0 Bologna
02.03.2014 15:00 Torino 0 : 2 Sampdoria
02.03.2014 15:00 Sassuolo 0 : 1 Parma
02.03.2014 12:30 Cagliari 3 : 0 Udinese
01.03.2014 20:45 AS Roma 0 : 0 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.02.2014 21:00 Napoli 1 : 1 Genoa
24.02.2014 19:00 Parma 2 : 2 Fiorentina
23.02.2014 20:45 Lazio Rzym 3 : 2 Sassuolo
23.02.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Torino
23.02.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 0 Catania
23.02.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Cagliari
23.02.2014 15:00 Sampdoria 0 : 2 AC Milan
23.02.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Atalanta
23.02.2014 12:30 Livorno 2 : 3 Hellas Werona
22.02.2014 20:45 Bologna 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.02.2014 20:45 Hellas Werona 1 : 3 Torino
16.02.2014 20:45 AS Roma 3 : 0 Sampdoria
16.02.2014 15:00 Atalanta 0 : 4 Parma
16.02.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Livorno
16.02.2014 15:00 Genoa 3 : 3 Udinese
16.02.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 1 Chievo Werona
16.02.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Napoli
16.02.2014 12:30 Catania 3 : 1 Lazio Rzym
15.02.2014 20:45 Fiorentina 1 : 2 Inter Mediolan
14.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.02.2014 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Sassuolo
09.02.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Genoa
09.02.2014 15:00 Hellas Werona 2 : 2 Juventus Turyn
09.02.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 0 AS Roma
09.02.2014 15:00 Parma 0 : 0 Catania
09.02.2014 15:00 Sampdoria 1 : 0 Cagliari
09.02.2014 12:30 Torino 1 : 2 Bologna
08.02.2014 20:45 Napoli 3 : 1 AC Milan
08.02.2014 18:00 Fiorentina 2 : 0 Atalanta
08.02.2014 18:00 Udinese 3 : 0 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.02.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
02.02.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 1 Inter Mediolan
02.02.2014 15:00 AS Roma - : - Parma
02.02.2014 15:00 Atalanta 3 : 0 Napoli
02.02.2014 15:00 Catania 3 : 3 Livorno
02.02.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 2 Lazio Rzym
02.02.2014 15:00 Sassuolo 1 : 2 Hellas Werona
01.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Torino
01.02.2014 18:00 Cagliari 1 : 0 Fiorentina
01.02.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.01.2014 20:45 Fiorentina 3 : 3 Genoa
26.01.2014 15:00 Livorno 3 : 1 Sassuolo
26.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 AC Milan
26.01.2014 15:00 Inter Mediolan 0 : 0 Catania
26.01.2014 15:00 Parma 1 : 0 Udinese
26.01.2014 15:00 Sampdoria 1 : 1 Bologna
26.01.2014 15:00 Torino 1 : 0 Atalanta
26.01.2014 12:30 Hellas Werona 1 : 3 AS Roma
25.01.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 Juventus Turyn
25.01.2014 18:00 Napoli 1 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.01.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Hellas Werona
19.01.2014 15:00 Atalanta 1 : 0 Cagliari
19.01.2014 15:00 Catania 0 : 3 Fiorentina
19.01.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Parma
19.01.2014 15:00 Bologna 2 : 2 Napoli
19.01.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Inter Mediolan
19.01.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Torino
19.01.2014 12:30 Udinese 2 : 3 Lazio Rzym
18.01.2014 20:45 Juventus Turyn 4 : 2 Sampdoria
18.01.2014 18:00 AS Roma 3 : 0 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.01.2014 21:00 Inter Mediolan 1 : 1 Chievo Werona
13.01.2014 19:00 Sampdoria 3 : 0 Udinese
12.01.2014 20:45 Sassuolo 4 : 3 AC Milan
12.01.2014 15:00 AS Roma 4 : 0 Genoa
12.01.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Catania
12.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 4 Juventus Turyn
12.01.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 3 Napoli
12.01.2014 12:30 Torino 0 : 0 Fiorentina
11.01.2014 20:45 Bologna 0 : 0 Lazio Rzym
11.01.2014 18:00 Livorno 0 : 3 Parma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.01.2014 18:30 Lazio Rzym 1 : 0 Inter Mediolan
06.01.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Atalanta
06.01.2014 15:00 Catania 2 : 0 Bologna
06.01.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Sassuolo
06.01.2014 15:00 Parma 3 : 1 Torino
06.01.2014 15:00 Udinese 1 : 3 Hellas Werona
06.01.2014 12:30 Napoli 2 : 0 Sampdoria
05.01.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 AS Roma
05.01.2014 18:00 Fiorentina 1 : 0 Livorno
05.01.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.12.2013 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 AC Milan
22.12.2013 15:00 AS Roma 4 : 0 Catania
22.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 4 Juventus Turyn
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Parma
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 12:30 Bologna 1 : 0 Genoa
21.12.2013 20:45 Cagliari 1 : 1 Napoli
21.12.2013 18:00 Livorno 1 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.12.2013 20:45 AC Milan 2 : 2 AS Roma
15.12.2013 20:30 Napoli 4 : 2 Inter Mediolan
15.12.2013 18:30 Juventus Turyn 4 : 0 Sassuolo
15.12.2013 15:00 Parma 0 : 0 Cagliari
15.12.2013 15:00 Lazio Rzym 2 : 0 Livorno
15.12.2013 15:00 Genoa 1 : 1 Atalanta
15.12.2013 15:00 Fiorentina 3 : 0 Bologna
15.12.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sampdoria
15.12.2013 15:00 Udinese 0 : 2 Torino
14.12.2013 18:00 Catania 0 : 0 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2013 20:45 Inter Mediolan 3 : 3 Parma
08.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Genoa
08.12.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Atalanta
08.12.2013 15:00 Sampdoria 2 : 0 Catania
08.12.2013 15:00 Torino 1 : 0 Lazio Rzym
08.12.2013 15:00 Sassuolo 0 : 1 Chievo Werona
08.12.2013 12:30 AS Roma 2 : 1 Fiorentina
07.12.2013 20:45 Napoli 3 : 3 Udinese
07.12.2013 18:00 Livorno 2 : 2 AC Milan
06.12.2013 20:45 Bologna 0 : 2 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.12.2013 21:00 Lazio Rzym 2 : 4 Napoli
02.12.2013 19:00 Fiorentina 4 : 3 Hellas Werona
01.12.2013 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Udinese
01.12.2013 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Sampdoria
01.12.2013 15:00 Chievo Werona 3 : 0 Livorno
01.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 2 Sassuolo
01.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 1 AS Roma
01.12.2013 12:30 Catania 1 : 3 AC Milan
30.11.2013 20:45 Genoa 1 : 1 Torino
30.11.2013 18:00 Parma 1 : 1 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.11.2013 20:45 AS Roma 0 : 0 Cagliari
24.11.2013 20:45 Bologna 1 : 1 Inter Mediolan
24.11.2013 15:30 Udinese 1 : 0 Fiorentina
24.11.2013 15:30 Torino 4 : 1 Catania
24.11.2013 15:00 Sassuolo 2 : 0 Atalanta
24.11.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Lazio Rzym
24.11.2013 15:00 Livorno 0 : 2 Juventus Turyn
23.11.2013 20:45 Napoli 0 : 1 Parma
23.11.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Genoa
23.11.2013 18:00 Hellas Werona 0 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.11.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Sampdoria
10.11.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 Napoli
10.11.2013 15:00 Atalanta 2 : 1 Bologna
10.11.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Torino
10.11.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 0 AC Milan
10.11.2013 15:00 Parma 1 : 1 Lazio Rzym
10.11.2013 15:00 AS Roma 1 : 1 Sassuolo
10.11.2013 12:30 Genoa 2 : 0 Hellas Werona
09.11.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 0 Livorno
09.11.2013 18:00 Catania 1 : 0 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.11.2013 20:45 Bologna 0 : 0 Chievo Werona
03.11.2013 20:45 Torino 1 : 1 AS Roma
03.11.2013 15:00 Udinese 0 : 3 Inter Mediolan
03.11.2013 15:00 Sampdoria 3 : 4 Sassuolo
03.11.2013 15:00 Lazio Rzym 0 : 2 Genoa
03.11.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Cagliari
03.11.2013 12:30 Livorno 1 : 0 Atalanta
02.11.2013 20:45 Napoli 2 : 1 Catania
02.11.2013 20:45 AC Milan 0 : 2 Fiorentina
02.11.2013 18:00 Parma 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.10.2013 20:45 AS Roma 1 : 0 Chievo Werona
30.10.2013 20:45 Sassuolo 1 : 2 Udinese
30.10.2013 20:45 Genoa 1 : 0 Parma
30.10.2013 20:45 Cagliari 0 : 3 Bologna
30.10.2013 20:45 Hellas Werona 2 : 0 Sampdoria
30.10.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 0 Catania
30.10.2013 20:45 Livorno 3 : 3 Torino
30.10.2013 20:45 Fiorentina 1 : 2 Napoli
30.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Lazio Rzym
29.10.2013 20:45 Atalanta 1 : 1 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 0 Cagliari
27.10.2013 15:00 Bologna 1 : 0 Livorno
27.10.2013 15:00 Catania 0 : 0 Sassuolo
27.10.2013 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Fiorentina
27.10.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 0 Genoa
27.10.2013 15:00 Parma 3 : 2 AC Milan
27.10.2013 15:00 Udinese 0 : 1 AS Roma
27.10.2013 12:30 Napoli 2 : 0 Torino
26.10.2013 20:45 Inter Mediolan 4 : 2 Hellas Werona
26.10.2013 18:00 Sampdoria 1 : 0 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2013 20:45 Torino 3 : 3 Inter Mediolan
20.10.2013 15:00 Fiorentina 4 : 2 Juventus Turyn
20.10.2013 15:00 Genoa 2 : 1 Chievo Werona
20.10.2013 15:00 Hellas Werona 3 : 2 Parma
20.10.2013 15:00 Livorno 1 : 2 Sampdoria
20.10.2013 15:00 Sassuolo 2 : 1 Bologna
20.10.2013 12:30 Atalanta 2 : 1 Lazio Rzym
19.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Udinese
19.10.2013 18:00 Cagliari 2 : 1 Catania
18.10.2013 20:45 AS Roma 2 : 0 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.10.2013 20:45 Lazio Rzym 0 : 0 Fiorentina
06.10.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 2 AC Milan
06.10.2013 15:00 Sampdoria 2 : 2 Torino
06.10.2013 15:00 Napoli 4 : 0 Livorno
06.10.2013 15:00 Catania 1 : 1 Genoa
06.10.2013 15:00 Bologna 1 : 4 Hellas Werona
06.10.2013 15:00 Udinese 2 : 0 Cagliari
06.10.2013 12:30 Parma 3 : 1 Sassuolo
05.10.2013 20:45 Inter Mediolan 0 : 3 AS Roma
05.10.2013 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.09.2013 20:45 Fiorentina 2 : 2 Parma
29.09.2013 20:45 AS Roma 5 : 0 Bologna
29.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Livorno
29.09.2013 15:00 Atalanta 2 : 0 Udinese
29.09.2013 15:00 Cagliari 1 : 1 Inter Mediolan
29.09.2013 15:00 Catania 2 : 0 Chievo Werona
29.09.2013 15:00 Sassuolo 2 : 2 Lazio Rzym
29.09.2013 12:30 Torino 0 : 1 Juventus Turyn
28.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Sampdoria
28.09.2013 18:00 Genoa 0 : 2 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.09.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 1 Fiorentina
25.09.2013 20:45 Parma 4 : 3 Atalanta
25.09.2013 20:45 Napoli 1 : 1 Sassuolo
25.09.2013 20:45 Lazio Rzym 3 : 1 Catania
25.09.2013 20:45 Bologna 3 : 3 AC Milan
25.09.2013 20:45 Chievo Werona 1 : 2 Juventus Turyn
25.09.2013 20:45 Livorno 1 : 1 Cagliari
25.09.2013 20:45 Sampdoria 0 : 2 AS Roma
25.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 Hellas Werona
24.09.2013 20:45 Udinese 1 : 0 Genoa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 2 Napoli
22.09.2013 15:00 Atalanta 0 : 2 Fiorentina
22.09.2013 15:00 AS Roma 2 : 0 Lazio Rzym
22.09.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 1 Hellas Werona
22.09.2013 15:00 Bologna 1 : 2 Torino
22.09.2013 15:00 Catania 0 : 0 Parma
22.09.2013 12:30 Sassuolo 0 : 7 Inter Mediolan
21.09.2013 20:45 Genoa 0 : 0 Livorno
21.09.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 1 Udinese
21.09.2013 18:00 Cagliari 2 : 2 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.09.2013 20:45 Parma 1 : 3 AS Roma
15.09.2013 15:00 Udinese 1 : 1 Bologna
15.09.2013 15:00 Livorno 2 : 0 Catania
15.09.2013 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Chievo Werona
15.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 0 Sassuolo
15.09.2013 15:00 Fiorentina 1 : 1 Cagliari
15.09.2013 15:00 Sampdoria 0 : 3 Genoa
14.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 AC Milan
14.09.2013 20:45 Napoli 2 : 0 Atalanta
14.09.2013 18:00 Inter Mediolan 1 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.09.2013 20:45 Sassuolo 1 : 4 Livorno
01.09.2013 20:45 Genoa 2 : 5 Fiorentina
01.09.2013 20:45 Bologna 2 : 2 Sampdoria
01.09.2013 20:45 Atalanta 2 : 0 Torino
01.09.2013 20:45 Catania 0 : 3 Inter Mediolan
01.09.2013 20:45 AC Milan 3 : 1 Cagliari
01.09.2013 20:45 Udinese 3 : 1 Parma
01.09.2013 18:00 AS Roma 3 : 0 Hellas Werona
31.08.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 1 Lazio Rzym
31.08.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 4 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.08.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Catania
25.08.2013 20:45 Torino 2 : 0 Sassuolo
25.08.2013 20:45 Parma 0 : 0 Chievo Werona
25.08.2013 20:45 Napoli 3 : 0 Bologna
25.08.2013 20:45 Livorno 0 : 2 AS Roma
25.08.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 1 Udinese
25.08.2013 20:45 Cagliari 2 : 1 Atalanta
25.08.2013 18:00 Inter Mediolan 2 : 0 Genoa
24.08.2013 20:45 Sampdoria 0 : 1 Juventus Turyn
24.08.2013 18:00 Hellas Werona 2 : 1 AC Milan
drużyna mecze bramki punkty
1. Juventus Turyn 13 30-5 34
2. AS Roma 13 25-9 31
3. Napoli 13 24-16 23
4. Genoa 13 19-12 23
5. Sampdoria 13 16-10 22
6. AC Milan 13 23-17 21
7. Lazio Rzym 13 21-16 20
8. Fiorentina 13 16-11 19
9. Udinese 13 15-17 18
10. Sassuolo 13 13-16 18
11. Inter Mediolan 13 20-19 17
12. Palermo 13 15-20 17
13. Empoli 13 14-19 14
14. Hellas Werona 13 15-22 14
15. Torino 13 8-15 12
16. Cagliari 13 20-24 11
17. Atalanta 13 5-13 11
18. Chievo Werona 13 9-17 10
19. Cesena 13 9-22 8
20. Parma 13 15-32 6

Wyniki - WTA, ATP, PUCHAR DAVISA

Data Godzina Wyniki
26.01.15 07:00 A. Radwańska V. Williams
24.01.15 07:00 J. Janowicz F. Lopez
24.01.15 07:00 A. Radwańska V. Lepchenko
22.01.15 07:00 J. Janowicz G. Monfils
22.01.15 07:00 A. Radwańska J. Larsson

Wyniki - IBF, WBC, BOXING NIGHTS

Data i Miejsce Rywale Wyniki
08.11.14
Tomasz Adamek -
Artur Szpilka
wygrana Artura Szpilki
27.09.14
Krzysztof Włodarczyk -
Grigorij Drozd
wygrana Grigorija Drozda
31.05.14
Albert Sosnowski -
Marcin Rekowski
wygrana Marcina Rekowskiego
24.05.14
Andrzej Fonfara -
Adonis Stevenson
wygrana Adonisa Stevensona

WYNIKI - KSW, UFC, PRO MMC

Data i Miejsce Rywale Wyniki
KSW 29
06.12.14
Mariusz Pudzianowski -
Paweł Nastula
Wygrana M. Pudzianowskiego
06.12.14
Piotr Strus -
Jay Silva
Remis